Машина в нормальному робочому стані, сів і поїхав, був кап. ремонт двигуна.
Opel Vectra седан В чорного кольору, 1993 року, об'єм 2л. Газ-бензин. Склопідйомники, центральний замок, сигналізація, литі диски (є додатковий комплект дисків) Потребує ремонту.
Продам авто в нормальному стані на ходу, двигун в хорошому стані рідний пробіг273тис., інжектор кузов не гнилий, салон гарний резина теж, документи в порядку
Продам дев'ятку в не поганому стані є нюанси по крилам,торг біля капоту
Продам газ 2410
Продам Ford Sierra 2.0i clx , газ-бензин, состояние сел поехал , газ вписан , страховка на год , хороший торг у капота )
Машина на полном ходу, сел и поехал , есть некоторые дефекты по кузову , ходовая новая , двигатель полность исправен, кузов поварений , нужно только приложить руки и сделать косметический ремонт , все вопросы по телефону 38********17
Доброго дня. Продаеться опель корса б 1995 року. 25тис потому робився двигун , кузов підварювався частково (пороги, дно) але потребуе деяких зварювальних робіт (задній лонжерон). Тріщина на лобовому стеклі. Люк працює не протікає. Новий акум.Гума літня на сталевих дисках та зимова на сталевих дисках (але не дуже гарна).Партктронік, камера заднього огляду. Торг . Зняття з обліку.
Volkswagen Passat b3 1991року випуску. З об'ємом двигуна 1.8л. Газ/бензин працює, газ вписаний в техпаспорт. Детальніше за телефоном.
На полном ходу ездит каждый день,есть над чем поработать
Авто сів та поїхав потрібно під варить атак норм бажано обмін
Славута 2009 року інжекторна люксова комплектація встановлений новий генератор глушник машина кожен день на ходу купувалась як другий підмінний автомобіль наразі необхідність в ньому відпала тому і продається продаж тільки с повним переоформленням прохання автобізннсменів не турбувати площадки також торг біля капоту дивитися можна в районі нивок
авто в техно справному стані, перебрана вся ходва, після капіталу мотора. На всі питання віковим по телефону, Дзанотті писати в вайбер.
Продам машину ,на ходу , технически исправна ,сел и поехал. Очень экономична ,но достаточно вместительна ,покупкой останетесь довольны,так как не требует вложений.Все детали по телефону. Цена 1100дол. реальному покупателю небольшой торг
Продам Славуту 2006 года. В хорошем состоянии . Сел и поехал. 5 литров на сто. С дефектов разбито лобовое стекло. Звоните пишите. Расскажу подробно.
Стан як новий будка легко знімається є дуги і брезент диски R14 є нова висока гума є тех огляд причіп дуже легкий і чудово йде за авто
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?