Машина на ходу ,критичного нічого немає всі питання за телефоном,продаю у зв'язку з покупкою авто новіше і більше ,машина економна маленька газ вписаний ,машина повністю на мені любий вид переоформлення ,є нюанс по багажнику ну якщо є сварка то не проблема,машину продаю з титанами і ще маю комплект резини на дисках зима .
Продам QQ після опрокидування. потрібно уварити дах, всі запчастини для ремонту авто куплені, гнилі абсолютно немає, авто з рідним пробігом, купувалася господинею в автосалоні. Заводиться з полтичка, будь-якої погоди.
Юра
Продам Peugeot 605 3.0 бензин 1994р. Двигун в нормі масла не бере ходова теж ок. Кузов як на фото . Продам цілком або по запчастинам
Авто в робочому стані двигун 500.км.після капіталу стоять мідні радіатори потребує малярних робіт не гнила
Таврія у відмінному стані з люком. РІК 2003. (Бо в настроках сайту неможливо його вибрати) По ходовій все добре, всі масла поміняні, газ вписаний в техпаспорт, на ГАЗу заводиться навіть взимку з пів оберта при морозі. Газ 3є покоління. Є лижа.У комплекті також крім основної запаски, є ще 4 штуки, дві літніх і дві зимових. Нові чохли, магнітола з bluetooth та USB. Колонки Panasonic. Новий акумулятор Bosch, Новий резонатор у зборі. Центральний замок з 3 пультами. Пороги цілі, є кілька рудиків на дверях. Працює абсолютно все. По мотору питань немає, сів і поїхав. Машина одна і сімейна, використовувалася виключно для подорожей з дитиною. тому в такому хорошому стані, бо в неї вкладалося все. Тяжкого нічого не возили, весь час їздили дбайливо і рівними дорогами. Усі документи є.
Реставрація з першого болтика до останнього)Обезшумлений і віброізоляційний.Затонований по кругу крім форточок.Лобаш хамелеон в сонце класно переливається.Сідухи від мерса 210 електро все працює.Ходова на подшипніках блок а не конусних (постоянно підтягувати не потрібно)Встановлено перед дискові тормоза з супортом,зад барабан з колодками.Двигун Ваз 2105 ремінь перебирав власноруч все нове.Пічка водяна.Вклалоси багато грошей і часу,купувалось все нове.В живу виглядає набагато шикарніше.Пропонуйте обмін,розгляну всі варіанти на обмін 1400$
Авто в не поганому стані газ вписаний потребує кузовних робіт Якщо є петання дзвоніть
Авто у справному стані, всі ТО проводились вчасно. Встановлено газ метан. 18 місць. Можливий обмін на легкова авто.
Подробная информация по телефону Сергей
Зв'язок через вайбер або чат!Продам свій авто після ДТП. Опель вектра с рестайл 2007р, універсал. Колір сірий( z168) .Я власник, машина на укр.реєстрації, розмитнена. Мотор z18xer (1.8 бензин), коробка робот. Мотора і коробки не має. Газ/бензин вписаний в техпаспорт. Шкіряний салон з ел.регулюваннями, магнітола+кольоровий екран.VIN номер (номер кузова) не пошкоджений. Телефонуйте , подробиці за телефоном.
Машина в рабочем состоянии, сел и поехал, поставлен отличний б/у стартер {1500 грн.}, новий бензоносос (760 грн.), новые счетки в генераторе, стоять новиє торсіони (2300 грн.), амартізатори задні, салєнблоки, новиє лампи Філіпс, свічки, рулєвиє наканечники, тяги. Капот и крыша покрыт карбоном, работает как на газу так и на бензине. Машина моя, газ вписан в ТП. Продажа не срочная. Необхідно підварити днище.
термінова продажа,авто у доброму стані,ексклюзив у 1990р.виготовлено 500штук,експорт на Іспанію,кузов поварений,оброблений,ізольований,мотор після капремонту,економний 5л.траса,6.5місто,новий АКБ,+комплект зимових коліс на металічних дисках R14,ходова 4-.Реальному покупцю хороший торг.,кому треба ця ласточка дзвоніть.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?