Авто в робочому стані двигун 500.км.після капіталу стоять мідні радіатори потребує малярних робіт не гнила
Таврія у відмінному стані з люком. РІК 2003. (Бо в настроках сайту неможливо його вибрати) По ходовій все добре, всі масла поміняні, газ вписаний в техпаспорт, на ГАЗу заводиться навіть взимку з пів оберта при морозі. Газ 3є покоління. Є лижа.У комплекті також крім основної запаски, є ще 4 штуки, дві літніх і дві зимових. Нові чохли, магнітола з bluetooth та USB. Колонки Panasonic. Новий акумулятор Bosch, Новий резонатор у зборі. Центральний замок з 3 пультами. Пороги цілі, є кілька рудиків на дверях. Працює абсолютно все. По мотору питань немає, сів і поїхав. Машина одна і сімейна, використовувалася виключно для подорожей з дитиною. тому в такому хорошому стані, бо в неї вкладалося все. Тяжкого нічого не возили, весь час їздили дбайливо і рівними дорогами. Усі документи є.
Реставрація з першого болтика до останнього)Обезшумлений і віброізоляційний.Затонований по кругу крім форточок.Лобаш хамелеон в сонце класно переливається.Сідухи від мерса 210 електро все працює.Ходова на подшипніках блок а не конусних (постоянно підтягувати не потрібно)Встановлено перед дискові тормоза з супортом,зад барабан з колодками.Двигун Ваз 2105 ремінь перебирав власноруч все нове.Пічка водяна.Вклалоси багато грошей і часу,купувалось все нове.В живу виглядає набагато шикарніше.Пропонуйте обмін,розгляну всі варіанти на обмін 1400$
Авто в не поганому стані газ вписаний потребує кузовних робіт Якщо є петання дзвоніть
Авто у справному стані, всі ТО проводились вчасно. Встановлено газ метан. 18 місць. Можливий обмін на легкова авто.
Подробная информация по телефону Сергей
Зв'язок через вайбер або чат!Продам свій авто після ДТП. Опель вектра с рестайл 2007р, універсал. Колір сірий( z168) .Я власник, машина на укр.реєстрації, розмитнена. Мотор z18xer (1.8 бензин), коробка робот. Мотора і коробки не має. Газ/бензин вписаний в техпаспорт. Шкіряний салон з ел.регулюваннями, магнітола+кольоровий екран.VIN номер (номер кузова) не пошкоджений. Телефонуйте , подробиці за телефоном.
Машина в рабочем состоянии, сел и поехал, поставлен отличний б/у стартер {1500 грн.}, новий бензоносос (760 грн.), новые счетки в генераторе, стоять новиє торсіони (2300 грн.), амартізатори задні, салєнблоки, новиє лампи Філіпс, свічки, рулєвиє наканечники, тяги. Капот и крыша покрыт карбоном, работает как на газу так и на бензине. Машина моя, газ вписан в ТП. Продажа не срочная. Необхідно підварити днище.
термінова продажа,авто у доброму стані,ексклюзив у 1990р.виготовлено 500штук,експорт на Іспанію,кузов поварений,оброблений,ізольований,мотор після капремонту,економний 5л.траса,6.5місто,новий АКБ,+комплект зимових коліс на металічних дисках R14,ходова 4-.Реальному покупцю хороший торг.,кому треба ця ласточка дзвоніть.
Автомобіль в технічно справному стані, 500 км назад проведено ремонт ходової, встановлен карбюратор солекс. На авто полущівся лак. Деталі по телефону
Всі питання і пропозиції по телефону.
авто варте уваги в хорошому стані як на свої роки!! мотор , коробка, ходова в нормальному стані! є нюанси по кузові на фото видно. буває на холодну погано заводиться Стоїть рік без потреби любе переоформлення ! номер телефону Роман мінімальний торг біля капоту
Волга, як Волга стоїть тривалий час без експлуатації . Заклинив замок запалювання. потрібен дрібний ремонт авто. щеплення прокачати тормоза. Масло фільтра і т д...довго не їздив... По кузову пороги під заміну.більше гнилі немає...
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?