Двигун і коробка без нарікань, працює добре. По кузову все видно на фото. Є тріщини на лобовому склі. Рульова рейка потребує ремонту або заміни. Торг біля капоту. Перекупів, розборщиків і тих хто з бронєпоїзду велике прохання не турбувати.
Провам 2108. ходова зроблена, гниль відсутня, дно ціле без корозії. тормоза зроблені в круг. датчики замінені. 1.5 інжектор. 5ти ступка. сидіння з е46. музика, віброю уложена. центральний замок. стекло підйомники. продаж терміновий. за таку чіну можливо ланоса гнилого тільки купити хіба що. реальному покупцю торг. з повним переоформленням.
ГБО 4, поварено днище пороги арки і крила, обробленого кузов зовні та загрунтовано з середини, пошпакльовано.
Автомобіль в чудовому стані,зроблено повне Т.О…По автомобілю зроблено капремонт двигуна,капремон всієї ходової частини,капремонт всієї електрики проводка і т.д.Автомобіль перефарбовувався повністю,нова літня гума,новий АКБ.Салон доглянутий.Реальному покупцю невеликий торг.З документами все гаразд,продаж не терміновий.Пробіг автомобіля після капремонту 35 тис.км.
Ціна договірна Була зроблена турбіна Повністю задня ходова Передня ходова Резина нова пройшла 10 000 км Новий акумулятор Новий компресор кондиціонера Повністю замінено грм Вкладень не жалів Більше фото скину особисто
Daewoo Sens 2006 • 1 власник • 95 тис. км (рідний) • ГБО Продаю власний автомобіль, куплений новим в автосалоні. Один власник за весь час, одна реєстрація. Пробіг - 95 000 км, рідний, що є великою рідкістю для таких авто. Машина останнім часом майже не використовувалась (є інше авто). Технічний стан Двигун працює добре, без сторонніх звуків Встановлене та вписане ГБО КПП працює добре, нещодавно замінено масло Нещодавно зробив ручне гальмо Авто повністю на ходу - сів і поїхав Стоїть дуже якісна сигналізація StarLine A63 (двостороння (та з дорожчих)) Дуже якісне тонування скла Кузов В рідній фарбі Без підфарбувань “під продаж” Є природні для віку нюанси по кузову (рижики на фото) та незначні експлуатаційні моменти - без критичних проблем. Додатково Автомобіль доглянутий і технічно справний. Ідеальний варіант як перше авто або для щоденної їзди. Розповім про усе що знаю про це авто, що вас буде цікавити, та навіть більше.
Продам sens 1.3 газ/бензин, газ вписаний, стан завів і поїхав, детальніше по телефону!
Продам через Дію або обміняю. Доручення не даю. Зауваження є, а саме: - по кузову (пороги, задні крила, арки) потребують ремону або часткової заміни Недоліки задніх крил приховані фендерами (фото); - тече кермова рейка (сальник справа). Тепер про приємне : - расход газу на трасі 13л/100 км при швидкості 120-140км/год; - LED тюнінг салону; - є докатка, домкрат; - страховка до кінця року; - зроблене ТО ГБО (вписано в ТП); - заміна масла відбувалась кожні 10.000, заміна була у березні 2026 (фото пробігу після заміни); - легкосплавні диски, вже переобута на літню резину. Є свіже відео яке скину на запит. Розгляну обмін в ціновому диапазоні 1200-1500$ без доплат з обох боків. Ваші пропозиції з відео (фото) або посиланням на ресурс де можна подивитись - на вайбер або телеграмм на номер в оголошенні у (не завжди на телефоні).
Продам ВАЗ 2112! На впевненому ходу. Двигун, КПП, ходова — все ок. Сів і поїхав. Документи в порядку, переоформлення. 06******54
Продам машину, стан на 3, можна завести зі стартера. Є вм'ятини та іржа, але їздити ще можна. Салон у хорошому стані. Повне переоформлення. Показ тільки в денний час, за попереднім дзвінком. Документи в порядку. Ціна договірна.
авто в первинному стані тобто пробіг не великий по сп.12тис. я наїздив 6,5тис. Виконував свої душпастирські завдання на війні з 23року по 24 рік. В авто працює все, опалювання , світло, повороти, задній міст ,блокування .кому треба трудяга звертайтесь.
Продам своє авто, на повному ходу. Двигун працює як годинник, не димить, не витрачає, КПП, салон у хорошому стані. Пороги, дно, ціле. Працює як на бензині, так і на газу, газ вписаний у т.п. Продаж із повним переоформленням.
Потребує поварки але є нові пороги крила ,на ходу ,3 комплекти титанів,ще ніразу не варилася і без шпаклі не бита,заводиться в любий мороз ,так само заводиться і на гарячу і на холодну без проблем ,любий вид переоформлення,потрібно зібрати розібрав бо хотів варити (розбирав ще до того як попав в армію )причина продажі після поранення не можу їздити на механіці
Машина на повному ходу, повний привід працює, стан на фото . Світло ксенон . Є фаркоп . Машина з газом 2 покоління . 4 колеса , та 5 колесо запасне . Розварені диски на фото видно розмір. Локери. КПП-5 Документи в порядку, тільки повне переоформлення. Торг можливий
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?