Автомобіль в робочому стані, є нюанси. По всім питанням відповім по телефону. Можливий торг
Авто на повному ходу, стан автомобіля на фото за деталями звертайтесь за номером телефону **********
Авто за ціною двигуна та коробки. Потребує ремонту паливного насосу. Взимку заводився без проблем при мінус 15 С. Потребує капітального ремонту кузова.
Авто в хорошому технічному стані, вкладень не потребує. По машині оновлене все навісне обладнання, всі системи переглянуті та обслужені. Замінені всі рідини. Встановлено нове лобове скло, новий датчик рівня палива в баку. Свіжа гума на колесах. Мотор працює відмінно, без сторонніх звуків, їде добре. Кузов поварений, не гнилий, по днищу та проблемних місцях усе зроблено. Також встановлений новий акумулятор з гарантією. Автомобіль доглянутий та готовий до експлуатації.
продам audi 80 b2. для своїх років норм стан. їздить щодня. на бензині. стоїть карб solex. приколхожений підсос. мінуси - та їх мільйон по дрібницях (1985 рік..) пробіг на одометрі - 156тис. скільки насправді - одному боженьці відомо. ходовка норм. двигун живий. У нагрузку віддам 4 літні покришки (2 з яких на штампах). Стоїть програвач під флешку і 2 динаміки на задній полиці. По електриці все працює. Витрата бензину - до 9л. Пічка працює добре. С документами порядок. Только переоформление
2008 рік випуску 2 власник. Кожен день на ходу. Повністю обслужена: поміняно ремінь грм, помпу, масло, фільтра, стійки передні. Свіжа страхівка Центральні замки Автодотяжка вікон 2 ключа Пічка нормально гріє. Кондиціонер не працює, потрібно заправити. По кузову поварена, оброблена. Але є рижики на дверках Всі питання за номером. Торг біля машини
решту по телефону
Скутер в ідеальному стані, обслуговувався на сто є сервісна книжка. 2 комплекта ключів, сигналізація та дистанційний запуск. Лед оптика.
Продам ваз 21099. В хорошем состоянии. По мотору вопросов нет. Ходовая в отличном состоянии. Резина отличная. Салон хорошем состоянии. Хорошая музыка. По внешне требуется косметика. Машина обешумлена.
Я другий власник (з 2009 року), фактично авто в одній родині з моменту покупки в салоні. Пробіг 200% рідний. Бігає кожен день. До мене малювались 2 дверки і переднє крило. Після минулої зими є нюанси по кузову. По техніці: Нова коробка (не реставрована, нова!. Є чек) + повністю новий комплект зчеплення. Ставилось проїхала +-15тис. км і все гарно притерлось, працює бездоганно. Минулого літа зроблена ходовка , крім задніх барабанів і приводів. Нові передні підшипники. Зараз: поміняний лівий зовнішній привід, ремінь генератора, масло+фільтр, прокладка піддона. Мотор без зауважень. Карбюратор мозок не виносить, заводиться з півтичка в любий мороз. Автопідсос працює коректно, нічого нікуди засувати і висувати не треба!). Багажник з кнопки, підготовка під електровікна. Скляні фари BOSH з чудовою видимістю! Центральний замок на 4 дверях, блокування з водійської дверки, сигналізація. Віддам 4 зимові шини (2 на дисках)! Присутні дрібні дефекти про які можу не згадати зараз (машині 23 рочки). Детальніше по телефону. Аргументований торг!
Продається авто після ДТП
Телефонуйте
Газ/бензин Ходова зроблена Технічно нарікань немає
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?