Автомобіль в робочому стані, є нюанси. По всім питанням відповім по телефону. Можливий торг
Авто на повному ходу, стан автомобіля на фото за деталями звертайтесь за номером телефону **********
Авто за ціною двигуна та коробки. Потребує ремонту паливного насосу. Взимку заводився без проблем при мінус 15 С. Потребує капітального ремонту кузова.
Авто в хорошому технічному стані, вкладень не потребує. По машині оновлене все навісне обладнання, всі системи переглянуті та обслужені. Замінені всі рідини. Встановлено нове лобове скло, новий датчик рівня палива в баку. Свіжа гума на колесах. Мотор працює відмінно, без сторонніх звуків, їде добре. Кузов поварений, не гнилий, по днищу та проблемних місцях усе зроблено. Також встановлений новий акумулятор з гарантією. Автомобіль доглянутий та готовий до експлуатації.
продам audi 80 b2. для своїх років норм стан. їздить щодня. на бензині. стоїть карб solex. приколхожений підсос. мінуси - та їх мільйон по дрібницях (1985 рік..) пробіг на одометрі - 156тис. скільки насправді - одному боженьці відомо. ходовка норм. двигун живий. У нагрузку віддам 4 літні покришки (2 з яких на штампах). Стоїть програвач під флешку і 2 динаміки на задній полиці. По електриці все працює. Витрата бензину - до 9л. Пічка працює добре. С документами порядок. Только переоформление
2008 рік випуску 2 власник. Кожен день на ходу. Повністю обслужена: поміняно ремінь грм, помпу, масло, фільтра, стійки передні. Свіжа страхівка Центральні замки Автодотяжка вікон 2 ключа Пічка нормально гріє. Кондиціонер не працює, потрібно заправити. По кузову поварена, оброблена. Але є рижики на дверках Всі питання за номером. Торг біля машини
решту по телефону
Скутер в ідеальному стані, обслуговувався на сто є сервісна книжка. 2 комплекта ключів, сигналізація та дистанційний запуск. Лед оптика.
Продам ваз 21099. В хорошем состоянии. По мотору вопросов нет. Ходовая в отличном состоянии. Резина отличная. Салон хорошем состоянии. Хорошая музыка. По внешне требуется косметика. Машина обешумлена.
Я другий власник (з 2009 року), фактично авто в одній родині з моменту покупки в салоні. Пробіг 200% рідний. Бігає кожен день. До мене малювались 2 дверки і переднє крило. Після минулої зими є нюанси по кузову. По техніці: Нова коробка (не реставрована, нова!. Є чек) + повністю новий комплект зчеплення. Ставилось проїхала +-15тис. км і все гарно притерлось, працює бездоганно. Минулого літа зроблена ходовка , крім задніх барабанів і приводів. Нові передні підшипники. Зараз: поміняний лівий зовнішній привід, ремінь генератора, масло+фільтр, прокладка піддона. Мотор без зауважень. Карбюратор мозок не виносить, заводиться з півтичка в любий мороз. Автопідсос працює коректно, нічого нікуди засувати і висувати не треба!). Багажник з кнопки, підготовка під електровікна. Скляні фари BOSH з чудовою видимістю! Центральний замок на 4 дверях, блокування з водійської дверки, сигналізація. Віддам 4 зимові шини (2 на дисках)! Присутні дрібні дефекти про які можу не згадати зараз (машині 23 рочки). Детальніше по телефону. Аргументований торг!
Продається авто після ДТП
Телефонуйте
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?