Пишу це, витираючи сльози. Продаю свою бойову Таврію. Перший власник. Двигун та ходова в ідеальному стані. По машині все робив вчасно. На жінках економив, на машині НІ! Причина продажу - купив собі нове авто. В машині не палили. По машині потрібні сварочні роботи по боковим коробам днища. Саме дніще ціле. 6 рому тому по машині робив підкраси. За час експлуатації замінені водійські двері, так як було ДТП в дотик. На ремонтні роботи скину вам 200 доларів. Машину продаю неспішно, тому автобариги тут не зароблять. Якщо коротко - розхід по місту 7,5 літрів, за містом - 6,5 літрів. Газ ніколи не стояв. Подивитися на авто можна в Центрально - Міському районі. Вам в подарунок комплект літньої гуми на дисків. Також є зимові шини на диски. Віддам деякі розхідники. Роблю водієм, масло завжди міняв кожні 6000-7000 км. Двигун абсолютно сухий, не димить, їде як дурна. Якщо ви проїдетесь зі мною, передумаєте торгуватись!
Машина на ходу все працює робити непотрібно сів і поїхав ....
Машина в хорошому технічному стані 8/10. Візуальний вигляд 8,5/10. Є газ другого покоління вписаний в техпаспорт. З документами все гаразд. Замінені кулаки, зроблена підвіска, а також свічки і бронепровода. В комплект є 4 зимових і 4 літніх колеса R14. Панель з Opel Vectra B. Стеля в машині не провисає і немає дир. По кузові нюанси видно на фото. Пробіг не її, пробіг від Opel. Телефонуйте все розповім. Без торгу
На повному ходу,титани,газ не вписаний,Перша реєстрація 2004 року,переоформлення повне,машина різва,пороги та дно ціле,іржі нема,Лівий берег,Можемо переоформити через Дію,я власник.По питанням дзвоніть!
ВАЗ 2107 інжектор 2008 року. З переоформленням, невеликий торг.
Вітаю! Продаю власну Vectru A у хорошому стані. Автомобіль зарекомендував себе як дуже простий в ремонті, дешевий в обслуговуванні та витривалий у повсякденному використанні. Справний німецький робочий кінь. Мотор 1.8, 8 клапанів, бензин, (газу ніколи не було), ремонту не потребує, має хорошу тягу, масло не їсть, не димить. Має просту і добре зрозумілу конструкцію, а головне, що при обриві ременя ГРМ клапани не гнуться. Паливна система обладнана моноінжектором, який невибагливий до якості палива. Витрата влітку по місту 9-10, взимку 10-11 літрів. Механічна коробка і зчеплення проблем не мають, не воють, передачі добре перемикаються. Гальмівна система і гідропідсилювач керма працюють штатно, без нарікань, з заводу штатно комплектується системою ABS. Кермо крутиться легко, нікуди не тягне. Пічка гріє… ні, вона жарить, фари світяться, підігрів заднього скла, сигнал, центральний замок і сигналізація працюють. По кузову має хороший загальний стан, без дірок, але місцями присутні не критичні вікові зауваження у вигляді «рижиків». Як для седана має великий багажник. Машина взута в хорошу зимову гуму на легкосплавних дисках. За правилами гарного тону я, як порядна людина, віддаю комплект літньої гуми. З нюансів: не працює датчик палива (потенціометр куплено, але поки не встановлено), не працює електронний годинник, для коректної роботи «ручника» необхідно замінити сам важіль ручника в салоні (стерлися зубчики). З останнього, що було замінено, то це паливний насос і задні гальмівні колодки. Якщо Вам потрібен перевірений часом і людьми німецький витривалий і недорогий в обслуговуванні автомобіль на кожен день, то це Ваш варіант. Машина друга в сім'ї, оформлена на дружину (вона ж і буде показувати, тому що я за кордоном). Якщо не в зоні, будь ласка пишіть у месенджери. Дякую за увагу і всім добра!
Авто в ідеальному стані.Газ/бензин
Требует ремонта форсунок Все вопросы по телефону
Декілька тисяч тому був зроблений кап-ремон двигуна , та ходової Проте треба перебрати паливну систему Газ бензин ГУР Ближнє світло ксенон , а дальнє LED Скло-підіймачі в коло , але задні не працюють Колеса штампи 14R Кузов не в ідеалі По питанням у телеграм або вайбер
сел поехал
Продам авто в хорошем состоянии на полном ходу, мотор и коробка гольф 3 1.6, без каких либо нареканий. Также ходовая часть гольф практически вся новая. Газовое оборудование, авто работает только на газу, так как отсутствует бак. Кузов не гнилой не ржавый, резина зима, с документами полный порядок. Всем удачных продаж и покупок.
Авто зроблене з любовью для себе стоять парктроніки сидіння от Форд мондео по кнопці заводиться міняю на другий автомобіль придлагайте
Авто в непоганому стані, потребує ремонту підвіски. Двигун працює нормально, потрібно перевірити форсунки. АКПП деколи перемикає з ударами, салон в хорошому стані. По елекриці майже все працює. Кузов в непоганому стані, порогів немає. Широка морда, оригінальні фари.
Авто в гарному стані Резина, акумулятор, салон також Авто у рідній фарбі сів та поїхав!!!
Продається ВАЗ 2107 — доглянута, охайна та надійна класика. Авто в хорошому технічному стані, кожен день приносить задоволення від їзди. Основне: • Двигун працює рівно, заводиться з півоберта • Газ 2-го покоління вписаний у документи — економно та зручно • Коробка та ходова без сторонніх звуків • Салон акуратний та чистий Колеса: • Є літня і зимова гума • На всіх комплектах стоять титанові диски R14 — виглядає стильно Електроніка: • Встановлена магнітола • Стоять 2 колонки — грає добре, приємний звук Додатково: • Хороше світло — ближнє, дальнє і туманки працюють • Мухобійка та декоративний воздухозабірник додають вигляду • Авто доглянуте, регулярно милася та обслуговувалась • Документи повністю в порядку Машина сідаєш і їдеш — без вкладень по дрібницях. Ціна адекватна, торг біля капота.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?