Капсула часу. Мотоцикл від першого власника в заводській комплектації ( ніякого колхозу!), на рідній резині, рідна фарба. Пробіг мотоцикла 6498км. Все працює, як годинник. Вкладень та ремонту не потребує . Готувався на подарунок поважній людині але війна внесла свої корективи.
ПРОДАМ Славуту 2004р. Зроблений мотор ( заміна маслозйомний кілець) Замінені сальльники клапанів , та відрегулювані клапана Замінені прокладки :ГБЦ , піддона , клапанної кришки , штанів Замінено масло (масляний фільтр), тосол Замінені штани , так як старі прогоріли Новий радіатор пічки Новий термостат Нові патрубки , та шланги Нові свічки , та провода Замінений воздушний фільтр , та бензиновий Замінено дверну ручку переднього пасажира Нова зимова резина Стоїть розпорка стаканів Машина варта уваги Якщо є питання то телефонуйте на цей номер Додаткові фото , відео можу скинути на вайбер Також цікавить обмін з моєю доплатою
хорошая лошатка все работает новый акб новая резина кузов целый
Пишіть в повідомлення, часто немає змоги відповісти по телефону. Машинка доглянута, ГБО вписане в тех. паспорт. є два комплекти коліс з дисками. Нещодавно поміняно масло в коробці, тосол паливний насос електричний, Машина мальована, на 11 фотці видно перехід.Вкладень не потребує, для своїх років почуває себе добре. Економна, до 10 л газу на 100 км по місту.
Продам ВАЗ 2104, на ходу, є фаркоп, 1 власник, зберігання без гаража, тому зовнішній вигляд відповідний. Можливий торг, з переоформленням
Продам авто в хорошому стані по техпаспорту.Всі деталі за телефоном .
Великий сiмейний автомобiль,пiдiйде як для роботи так i для вiдпочинку
Продам ВАЗ 21099 У хорошому стані Мотор 1,5 інджектор 2005 рік На ходу не підводить Не гнила Можливий обмін з моєю доплатою
Продам власне авто, без ДТП!!!. 1-й і єдиний власник з 2009р. Стан видно по фото. Авто в робочому стані, на ходу, сів і поїхав. Нещодавно була заміна куліси КПП, щеплення та вихлопна система мінялися орієнтовно 20тис.км.тому.Для ідеального стану потрібно прикласти руки і певні кошти. Крайні 4-5років використовувалося як друге авто. Заміна масла і фільтрів відбувалася вчасно. якщо є питання телефонуйте.
Дуже економна машинка, є нюанси по кузову не дуже критичні на їзду не впливають, їде бодро, для новачка саме те, маленька, компактна, машинка для міста, по трасі теж можна спокійно їздити це не матіз її від вітру коли проїзджає фура не кидає машиною із сторони в сторону, присутній невеликий торг на каву
після дтп
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?