Продам авто? Поварена та пофарбована працює як на газу так і бензині технічно обслужена
Авто на свої роки в нормальному стані,на ходу,є нюанси по кузову,багато чого стоїть нового,продаж тільки з переоформленням в ТСЦ,все інше по телефону.
Авто в нормальному стані,на ходу ,все працює,їздить як на бензині,так і на газу новий радіатор,поміняні нові кольца і вкладеші,передачі включаються добре,не вибивають ,деталі по тел...
Авто в доброму стані як на свій вік,2.3 газ-бензин,газ вписаний,перероблена на карбюратор,новий радіатор пічки-гріє дуже добре. Машина не нова,але їде дуже добре. Розхід газу-10-11літрів. Якщо не на зв'язку-дзвоніть на Ватсап чи Вайбер,по можливості-передзвоню.
продам авто на впевненому ходу,двигун повністю після кап ремонту,ходова також зроблена,багато запчастин замінено робилось для себе.Продаж в зв'язку з купівлею нового авто.літня резина з дисками в подарунок.
Продам Терміново Ваз 2170 Приору рік 2008 сів та поіхав все працюе всі питаня по телефону
авто в доброму стані багато чого зроблено усі питання за телефоном **********
Продам Чері Амулет 2007 року. Авто на ходу. ЛКП потребує уваги. Пишіть відповім. ОБОВЯЗКОВЕ ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ!
У продажу хороший автомобільчик, на ходу щодня, у прямому розумінні цього слова, маленький, але місткий помічник. По кузову є недоліки, гнилі як у всіх Matiz за цю суму - немає, тож в цілому відмінний і жвавий малюк. Двигун сухий, коробка в повному порядку. Переоформлення. Можливий обмін авто для села.
Продаю свій автомобіль у відмінному технічному стані. Візуально потрібен ремонт лакофарбового покриття. Продаж тільки з переоформленням. Можливо через ДiЮ Зроблено заміну: Термостат з усіма патрубками охолодження та пічки. Новий антифриз. Олія в двигуні та фільтр. Комплект ГРМ з помпою. Броні дроти + свічки. Фільтр повітряний + короб. Комплект зчеплення + масло Сайлентблоки переднього важеля, втулки стабілізатора. Подушка двигуна передня. Бензобак + сітка. Датчик ХХ + ДДЗ. Є в подарунок не встановлені протитуманні фари. Два ключі з сигналізацією. Газ другого покоління вписаний у тех. паспорт. Нові чохли. Авто робили для себе. Причина продажу, купівля іншого. Непогана музика. Приборка перероблена.
Є зв'язок з власником !!! Авто не ідеальний але коштує своїх грошей.ГБО 4 вписане,АКБ добрий,Шини зима 65%відсотків, Музика є.Кого цікавить дзвоніть,або пишіть на Вайбер
Продам свій власний мотоцикл, Spark p1 250. Пройшов обкатку, пробіг 1670км. Мотоцикл технічно 10/10. Ніяких мінусів та нюансів. Документи в повному порядку, поставлений на облік, має державний номер. Продаж з переоформлення. Штрафів ніяких не має.Порядність гарантію (не пересилаю поштою). Всі питання по номеру телефону 09******66
Продаж у зв'язку з виїздом за кордон. Повністю справний, сів поїхав.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?