Авто в гарному стані,все працює,газ бензин, музика на флешці,гарна зимова резина,передні склопідіймачі електро,без торгу, переоформлення
Деталі за телефоном Я є власником , з обліку знімається без проблем
Продам власне авто ДЕО Сенс 2006 р. На ходу, технічний стан задовільний , необхідний кузовний ремонт( двері пороги) бензин, дуже економічне авто, новий генератор,всі ТО вчасно, один господар.
Авто в хорошому стані, на ходу. Є фаркоп. На всі питання, відповім по телефону Анатолій
Авто в ідеальному стані,нуль іржі, правдивий пробіг, польська збірка,машина варта уваги на свої роки.Всі деталі по номеру телефону.
Авто в хорошому стані , зроблений двигун, в коробку залити нове масло, переварено та перекрашена, дефекти мінімальні. торг біля авто
продам авто в гарному стані ходова в нормі двигун працює добре стоїть сигналізація,авто обезшумлене міняв передні крила сам тому що старі згнили задні стойки і пружини міняв
Авто на повному ходу! Автомобіль 1998 року ровер 200
Автомобіль сів і поїхав. Нещодавно змінював комплект зчеплення. Новий радіатор. На передці замінені всі сайлентблоки. документами повний порядок. сигналізація та центральний замок.
Безпека: Замок на КПП, Центральний замок
Продам Таврія в гарному стані . Вкладень не потребує. В рідній фарбі . Торг є . Надам більше інформації по телефону
я власник авто. сів та поїхав. немає корозії, оброблена декілька раз.підсилювач керма,стоїть гарна музика. замінено тормозні колодки.газ евро2,розхід 8л по місту з недостатків тріщина на лобовому.
Обслужене авто зовсім без нарікань
В автомобілі є дэякі ньюанси по кузову!зовні,(по телефону),так все добре ,все мінялось!,кондиціонер,сигналізація,підігрів переднього скла,,нова зимова гума,новий акумулятор.Авто шустре, на свої гроші дуже чудове!!Купила це авто 5 років тому,майже не їздила!Авто реестувалось в Павлограді в центрі ТСЦ ,МВС.
Автомобіль на ходу. Всі деталі по телефону.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?