Продаю авто з оригінальним пробігом. Являюсь третім власником. Авто поварене, в порогах залитий нігрол. Є не критичні рижики, які можна по бажанню заробити. Решітка радіатора та "війки" під фари є, просто не встановлені. Двигун працює добре, нарікань немає, газ гарно налаштований і обслужений. Машина дуже висока і шанси, що чіпнете на ямі або горбику піддон мінімальні. З необхідного потрібно перевірити ходову, заварити та закріпити добре вихлопну і обов'язково замінити масло з фільтрами. Продаю заради погашення боргу, а також просто машина стоїть без потреби. Не проти торгуватись
Машина на повному ходу робити нічого не треба, кузов цілий без гнилі та іржі.
Два комплекти резини: зима/літо
Терміновий продаж. З документами все Гаразд. Є моменти по кузову, але не трагічно. Всі питання по телефону. Мінімальний торг. Заводиться, їде. Комплект зимової резини в подарунок.
Продається ровер 600 si (той самий акорд 5) машина на ходу, щодня їздить змінювалася прокладка гбц, все зроблено добре, після заміни проїхала +- 2500км стан на фото, машина не підводила, але є куди прикласти руку, машина у мене з 2021 року на питання з приводу кузова тощо відповім по телефону гарний варіант як для бюджетної машини на автоматі
Автомобіль в нормальному стані встановлене ГБО вписане в тех паспорт, мотор перебрали, масло не бере. Прям серйозних нюансів немає! Всі питання по телефону!
У власності 11 років. Авто повністю відкапіталене готове до експлуатації нічого робити не потрібно Гбо 2 покоління в комплекті за бажання можу встановити гбо 4. Стоїть міст з автоблокіровкою LS По ходовій передні ричаги нові Стойки нові пружини нові Зад всі сайлентблоки піврами нові амортизатори нові Зашумлено все що можна зашумити Балон гбо зовнішній в багажнику все по стандарту Є проведено силовий кабель плюс в багажник робив під інвертор 220 можна використати для музики
Авто на ходу, кап.рем двигуна, нова головка ГРМ, заміна комплекту ГРМ, помпа, ремінь, ролик, натягувач, охл.рідина. Є нюанси по кузову(пороги).
Авто в хорошому стані ходова нова масла змінені авто на кожен день сів і пойхав
продам авто на ходу все працює є деякі нюанси по кузову ціна з музикою 2300 без 2000$
дзвоніть буду радий розповісти про авто. ********** олег борисович
авто справне стоїть газ новий редуктор і мапсенсор встановлена сигналізація .
всі вопрос по тіліфону на віддачу 1600
Opel Omega A, 1989 року випуску Двигун: бензин 2.0 Пробіг: 218 000 км — оригінальний, без скруток. Газ: не встановлено і ніколи не було встановлено. Колір: червоний КПП: механіка Стан: добрий для свого віку, авто на ходу. Місто: Рівне Машина в гідному стані, не гнила. Рідний пробіг, все по техніці обслужено, мотор працює рівно, коробка і зчеплення — без проблем. Надійний і простий автомобіль — хороший варіант як для повсякденної їзди, так і для любителів класики. Без зайвих сюрпризів — чесний продаж.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?