Машина дуже в гарному стані. Під капотом все супер. 1.8 Моноинжектор Відповім на всі питання по телефону
Авто в гарному стані без корозії є ГБО-2 покоління,встановлений ксенон все працює добре Є нюанси по кузову незначні сколи Ліве крило трішки обліз лак
Продається дане авто повністю на ходу,рідний пробіг,все робоче,будь які провірки,потребує дозаправки кондиціонера і уваги по кузову,пороги,арки,а так сів поїхав.Всі розхідники мінялись вчасно,нещодавно замінили стартер на оригінальний 150у/о,за машиною доглядали,єдиний недолік,це поварити пороги і арки, можливий торг на місці ,решта інформації по телефону
Машина технічно справна, сів поїхав. Поварена, ТО проводилися вчасно.
Машина на ходу, особливих вкладень не вимагає, масло та антифриз поміняно, так само гальмівні колодки, по документах порядок, переоформлення, газ вписаний, кузов цілий, двигун в хорошому стані, економна машина • Телефонуйте, торг присутній • Mashyna na khodu, osoblyvykh vkla
Ваз 21093 2002 року випуску газ/бензин Технічно справне авто, тільки потрібно Акб і поїхав! Один власник всі документи в порядку, є також страховка! По кузові потрібно під варити один поріг і перелакувати дверку водія! Двигун був зроблений 5000 тис. Км назад, повністю відкапіталений , відмінний стан. Зауважень не буде, так як робився для себе!
продам деу нубіра, в нормі стані, 2000дол. торг
Продам бус на ходу.З документами все добре,по мотору,ходовій питань немає.Детальніше телефонуйте. Торг присутній!
Авто на полном боевом ходу вложений по технике не будет сделано апсолютно все газ 4 поколения вписаный детально по телефону
Доброго дня вашій увазі машина golf 2 89-го року машина в нормальному стані учитуючи свої роки є два комплекти резини зимова можна сказати нова літня ну може 50% може більше на титанах в машині на даний момент страховка закінчилась але якщо реально хтось буде купляти я можу зробити страховку машину продаю з переоформлення кого цікавить тільки переоформлення в машині стоїть дорога магнітола накатоміші з блютузом машина охайна має коврики має все відсутнє тільки акумулятор бо за час простою понад три роки він вийшов з ладу покупецю можу надати фото акумулятора який потрібно можете приїхати зі своїм акумулятором в машині все справне багато чого було зроблене кого цікавить будь ласка задавайте питання тільки будь ласка реальні питання і реальні інтереси в машині поміняне масло дороге elf в машині залити дорогий антифриз в мене все є можу надати і масло і антифриз машина обслужена може щось по ходовці там треба подивитися але там нічого страшного немає взагалі кого що цікавить питайте надам всі відповіді будь ласка читайте уважно повідомлення зв'язок через СМС або якщо дзвінок то тільки viber з попереднім узгодженням або надайте номер я передзвоню автомобіль можна оглянути в узгоджений час практично завжди
Авто в дуже хорошому стані як на свої роки. Дуже багато зусиль та коштів було вкладено. По мотору та коробці питань немає , ходова в нормальному стані, корозії на кузові немає , салон в нормальному стані, є хороша музика , хороша зимня гума.Э люк. Можливий обмін з моєю або вашою доплатою . Детальніші фото або запитання в телеграмі, можна пройти досмотр в СТО. Розумний торг .
Авто не потребує великих вкладень, двигун після капіталу пройшов 12000 тис., музика саб,усілок, гідрач. Торг у капота.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?