Продам авто ВАЗ 2107, машина всегда на ходу состояние робочие пробег 152000 тис,на газу евро 4,газ вписаний т/п,я хазяин,переоформление,довереность,все вопроси по тел 06******33
Машина на полном ходу ездит дедушка авто не гнилое заменено масло вовремя всегда так же была замена сцепления 50 км назад. Звоните спрашивайте расскажу подробнее
Всі питання по телефону , газ є , але не вписаний На ходу, треба варити задні арки
Стан не ідеал так як машина не нова варити не потрібно пороги цілі того року варена мотор добрий потрібно поміняти стойки передні є в комплекті як на донорі так і окремо є ще багато різних деталей є ще один кузов мотор та коробка мотор масло не бере коробка хороша не гудить і не вибиває
Технічно повністю справний автомобіль, є незначні недоліки по кузову, деталі за телефоном
Машина на ходу, резина імпортна(Falkin); літі диски; комплект зимньої резини; сигналізація; вітровики; газове обладнання.
Авто в хорошому стані мотор масла не бере поміняні всі стойки не гнила
Авто в робочому стані.Всі деталі розповім по тел
Продам свою Славуту, яку купував особисто в автосалоні в грудні 2008 року. Ціна остаточна без торгу!!! Продаю вже за непотрібністю. Авто стоїть, не виїжджає. Авто їздило тільки в школу (вранці та ввечері) тепер дитина виросла))) І приблизно раз тридцять в Крим Ялту по хорошій трасі. (Крім цього машина за своє "життя" нічого не бачила) Машина в хорошому стані (як для вживаної відмінна). Дно просто ІДЕАЛЬНЕ. У 2020 році з'явилися "рижики", їх ми усунули. По ходовій та двигуну питань немає. Все робилося вчасно і на совість для себе. До речі, масло та фільтри МІНЯЛИСЯ КОЖНІ ТРИ тисячі км. Через це досі хороший мотор. (і не тільки в цій машині, а в усіх чотирьох інших) Машина обслуговувалась постійно на сто "ЗИГФРИД" на Малиновського, де майстри та багато слюсарів можуть підтвердити, що машину обслуговували дуже часто - через мінімальний пробіг. Багато слюсарів ще дивувалися і говорили "навіщо так часто?) А я відповідав - Олією кашу не зіпсуєш. Зате зараз мотор працює рівно, як годинник і масло не бере))) Справжній пробіг РЕАЛЬНИЙ 102000 км. (Нехай дивляться хоч маги, чаклуни, волшебники, всевидющі, супер-фахівці з приладами) машина своя рідна і мутити нам нема чого. Статус не дозволяє. Хочете купуйте, хочете ні. Гума хороша. Була ДТП у 2012 році, в'їхав НЕ СИЛЬНО автомобіль і розбив задній лівий стопак і трохи зігнув кришку багажника. Все відремонтували протягом трьох годин. Продаж не терміновий. Ціна остаточна без торгу!!! Той, хто реально хоче класний автомобіль для себе – це Ваш варіант. Думаємо, що напевно такий автомобіль (в який вкладали всю свою душу і любов) знайти вже не реально. Шановні панове перекупники. У Ваших послугах ми не потребуємо, а втім це не Ваш варіант. Усі питання по телефону. Телефонуйте щодня з 15 до 22 години. Ціна остаточна без торгу!!!
Авто в хорошому стані 1,4 бензин моно інжектор, 5-ступка мотор і коробка від рено кліо 1994р.,зроблено капремонт двигуна на 205тис.,поварені задні ланжерони,потрібно підварити трішки пороги,на повному ходу, новий акумулятор,все робоче,все включається, пічка гріє,оригінальний пасажир, задні сидіня складаються і робиться дуже великий багажник, для дачі, рибалки, роботи саме те авто, фаркоп, резина зима в хорошому стані, ходова зроблена не стукає нічого, будь яке переоформлення
авто в неплохом состоянии на ходу, Мотор ваз21124 при обриві ремня грм клапана не гне, все смазки и жидкости заменены, есть повреждения по кузову на фото все видно, ходовая в норме номер телефона
Машина в отличном состоянии,варить и красить не надо.Двигатель и коробка в хорошем состоянии, электрика вся работает,печка греет отлично.Двигатель 402, надёжный.Стоит газ 60 литр.,расход газа 11 л.
обмін з вашей доплатою
опис відсутній
На ходу заводиться з пів оберту Брав як тимчасове авто Електроскллоподйомніки Люк не тече повністю справний Світло робе Недавно поміняно масло і грм з помпою (планове то) Зроблено зад ходової Гальма перебрані працюють чітко Датчики нові Бензонасос новий італія не дешман Коробка ціла предачі заходять легко да добре Щеплення ціле Підігрів заднього скла робить коректор фар є Музика штатна Є нюанси по лакофарбовому покриттю Але це вже роки машині Газ 4 покоління все обслужене Гарний салон Нова літня гума Є гідрач руля Газ вписаний
Продається фольцваген сс 2011 року після дтп мотор 2.0 турбо бензин з коробкою автомат . Ціна 1500доларів трог доступний
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?