У нормальному стані, технічно без нарікань, по кузову є сліди експлуатації, без „криміналу“, в ходу м'яка нічого не стукає, коробка не вибиває, двигун не димить. газу не було і немає. З усіх питань пишіть, телефонуйте, приїжджайте, знаходимося місто Кременчук вул Вадима Пугачова 12Б. Можливий обмін, пригін, розстрочка!...
продам авто.сів поїхав.можливий обмін з моею доплатою.
авто на впевненом ходу не гнала,поварена та оброблена,повністю обезщумнена торпедо з опеля в ходу в салоні тихо. ходовка зроблена грм і помпа 1к назад поміняно вмісті з антіфрізом і маслом(elf] також поміняний головний тормозний целіндер, стан сів і поїхав, на газу робе добре,довезе куди завгодно .Детальна інформація по телефону.
ВАЗ 2104, у хорошому технічному стані. Двигун працює рівно, коробка без нарікань, ходова не стукає. Як для свого віку, стан чудовий. Сів і поїхав. Документи в порядку, переоформлення без проблем.
Продам ВАЗ 2108, стан на фото, автомобіль в рідній фарбі, двигун 1.5. автомобіль в одних руках більше 20 років деталі за телефоном
Продається ! Чері Амулет 2007р. 1.6 бенз. машина хороша, їде добре, мотор КПП, ходова все чітко Машина в стані завів поїхав. Без вкладень. З документами порядок, страхівка є. Обмін цікавить з моєю доплатою до 3000$ допомога у продажі також не цікаво. Торг адекватний присутній біля капоту. остання і крайня ціна біля капоту.
Продам Mazda 626 GE 2.0. Машина знаходиться в сім'ї близько 5–7 років. Встановлені нові Bi-LED лінзи, стоїть газове обладнання з новим редуктором (в техпаспорт не вписаний). Автомобіль на ходу — сів і поїхав. В комплекті віддаю нову якісну зимову гуму. З нюансів: по кузову є моменти, все видно на фото; по коробці пропала 4-та передача; витрата масла становить приблизно 100–200 г від заміни до заміни. Продаю у зв'язку з переїздом за кордон. З усіх питань телефонуйте або пишіть.
Состояние хорошее. Не гнилая
До вашої уваги надійне японське авто, краще авто по рейтінгам в своєму класі у 1998р. Має достатньо спортивний вигляд, що підходить як і для молодого покоління так і для людей старшого віку. За машиною доглядали, всі ТО робились вчасно, в салоні не курили. Двигуна хватає, щоб і по місту жваво пересуватись, так і на трасі. Так як машина не нова є нюанс по порогам. А так за той час, який вона в нашому користуванні жодного разу не підвела. Решта інформації по телефону. Продаж у зв'язку з тим, що нема коли і кому на ній їздити, просто стоїть в гаражі. Нехай ще послужить людям. Всім вдалих продаж і покупок!
Е30 дріфт не закінчений проект усі питання по телефону.
Авто на повному бойовому ходу! Вкладень не потребує, сів - поїхав. Замінено ГРМ, масла фільтра, щеплення. Продаж із зв?язку з покупкою нової машини ! Переоформлення ! Upd: Була встановлена магнітола з камерою заднього виду.
Продам ЗАЗ 1103,2009 рік інжектор!Автомобіль в хорошому стані,ремонтувати,варити,красити не потрібно.На зимовій гумі,новий АКБ,пічка працює,з документами порядок!
Хороше машина сів завів і поїхав перекупникам не турбувати
По технічному стані автомобіль сів поїхав дно переварене є питання по косметиці і частково по салоні
1.9 дизель
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?