телефонуйте, розповім все про машину
Двигун - ходова частина в повному порядку, ходова м'ячик, кермується і їде добре як іномарка. Сигналізація, музика, газ вписаний, фаркоп, захист двигуна, на хороших колесах 14, всі лампочки ітд світяться - моргають, причина продажу - обміну цікавить задній привід. (цікаво обмін) пропонуйте свої варіанти пишіть на вайбер-телеграм, мій телеграм energybooost.
Ідеальний стан не битий сто% такого другого немає! Купувалась в автосалоні. Стан автомобіля - ІДЕАЛЬНИЙ, як візуально, так і технічно (будь-які перевірки тільки вітаються)!!! Автомобіль завжди вчасно та якісно обслуговувався! На попередньому ТО 1 тис. тому замінено всі розхідники, гальмівні диски і колодки, а так само все необхідне по ходовій! На даний момент по авто немає взагалі ніяких зауважень, помилок немає, всі опції працюють справно. Двигун, коробка, ходова у відмінному стані. Експлуатувалась виключно на преміум паливі. Салон доглянутий, дуже акуратний. Всі скла рідні. Впевнений, таких автомобілів залишилося небагато! Сів і поїхав
Авто в нормальному технічному стані сів і поїхав. Є проблеми по кузову. Авто знаходиться в Запоріжжі.
Хороше, надійне авто, їздить кожен день, все працює, але можна покращити за бажанням, днище поварена і захищене, пороги замінені, є зимовий комплект шин, інші деталі по телефону
Продам автомобіль в хорошому робочому стані . Кузов не гнилий дірок немає, Сліди експлуатації є, сколи царапини але не критично взагалі Технічно супер Двигун 1.5 недавно зроблений та обслужений , масла не їсть , працює дуже добре , Коробка також працює чітко , не вибиває не шумить . Є гідропідсилювач , та передні електро склопідйомники, центральний замок з пульта. Ризина хороша , Приємна в ходу їде гарно , в салоні тихенько нічого не гримить. Все працює як має бути Загалом нічого робити не потрібно сів та катайся , підійде на кожен день, або як робоче авто. З документами Переоформлення Реальному покупцю Торг буде. Детальніше за телефоном.
Продається део в гарному стані газ бенз ...
Продам машину в хорошому стані, диски r15 з відмінною гумою, по електриці все працює. По кузову живий ланос, гнилі немає. Кондиціонер, Гур склопідйомники. Сигналізація двостороння, гбо 4, витрата 9.5л по документам повний порядок.
Я власник документи порядок э газ 2 поколиння газ не вписаний авто на ходу кузов не гнелий на фото видно нюанс по коробки передач гудить пидшипник авто продаю так як э друге авто номер телефа
газ-4 го поління. зимова гума, масла, фільтра поміняні.
Продається джетта 2 покоління 1989 року 1.3 бензин, інжектор. Встановлено гбо 2 покоління пропан/ бутан( цей що на автозаправках) , газ вписаний. Автомобіль на ходу, зимова хороша резина, витрати пального вказані по газу. Коробка передач 5 ти ступенева.
Продаю Daewoo Nubira 1.6, стан авто хороший, працює як на газу так і на бензині відмінно (газ 2 покоління) замінені задні колодки, помпа, рульова рейка, опорні підшипники, редуктор газовий, рульові наконечники. в ходу м'яка, нічого не стукає, не гримить. по кузову все доволі добре (момент на останньому фото, ліва передня арка) Надішлю додаткові фото, відео в Telegram, Viber. краще писати в повідомлення
Продам ВАЗ 21104,1,6 16 клапанів. По головці була капіталка: прогоріла прокладка і була невелика корозія із за якої тосол попадав в камеру згоряння. Професійно заварили, шліфонули головку на стенді, замінили сальники клапанів (робота коштувала з установкою і зняттям головки близько 12000 грн). Це я ще не рахую по ходу там ще грм замінили, помпу і т і. Масло, фільтр замінені. В коробці теж . Охолоджувальна система: радіатори старі викинули, промили систему встановили нові, антифриз залили G12 (червоний). Стартер новий редукторний. Крутить в будь який мороз. Заводиться прекрасно. По кузову: замінив лівий порог, в хорошому стані на всю довжину підсилювачі порогу без бокової корозії, замінено штампованою деталью підлогу водія 1/4 за водієм пасажира вкинув дверцята з сейфа( товщина 5мм). Смішно, але що було те і вкинув, бо треба була ляля щоб їздити. До правої сторони не доходять руки все доробити. Змінилися обставини. По ходовій єдина проблемка так це тріснула резинка правої гранати і почала тріщати при вивороті. Їздити ще можна, але краще замінити. Коврик салона, сидіння в наявності. Із за того що він зараз знятий прекрасно можете розгледіти всі місця де проіржавили, і які були видалені. Не так як будете машину купляти з килимом. Вони з вигляду всі такі гарні, як поколупаєш викруткою то горе. По крилам і дверцятам все на фото. Видно що машина не з салону, хоча купували в салоні і один власник. Не рахуючи гранати по ходовій і двигуну я впевнений. Сів і поїхав.
Продаю Нексію Н100. Авто більше 5-ти років знаходиться в одних руках! По авто багато чого зроблено та замінено. Автомобіль в хорошому стані. Замінено грм разом з помпою,встановлено гбо 4-го покоління,яке вписане. На всі питання відповім по тел. Присутній торг біля авто!
Загалом машинка непогана сів поїхав Переоформлюється повернути пофарбувати і пушка стоїть літо в круг диски нові + комплект зими до тяжкі стёкол сигналїзації все горить все сяє нарікань по мотору і коробці немає одним словом Сів поїхав \ Вячеслав
Продам мотоцикл в доброму стані повністю обслужений,заміна масла проводилася вчасно. Я перший власник,детальніша інформація за телефоном. Зацікавив мотик дзвоніть,за телефоном дам більш дитальнішу інформацію!!!! Потужність двигуна 223 см³ Пробіг 1755 км !!!!
Продам Sens 2007р стан задовільний, єсть нюанси по кузову, технічно справна ходова норм, двігатель піся капіталкі, електрика вся працює, АКБ новий, зімня-літня гума, газ 4 покоління. Продаж з переоформленням я власник.
Продається робочий автомобіль нива. 1.6, газ/бензин, 4 ступка, повний привід, фаркоп, колеса для бездоріжжя. Огляд місто Вінниця. Ціна договірна при зустрічі. Телефонуйте.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?