Читайте уважно.. Бензин 1.8, 100 л.сил,масло не бере. щеплення Нове , також міняв: шарові, вкладиші переднйої стойки, люстры, задни фонарі, поставив нову контактну групу замка запалювання, новий повітряний філтр. Всі AIRBAG цілі, Приблизно вклав в машину 400$ цина авто на її стан, Е нове лобове скло.
газ/бензин, масло не бере, колеса титанові 14, передні вікна на електропідйомнику, лінзовані фари з ангельськими глазками, кожаний салон, мультимедіа система, такси не був, рідний пробег
перекупам не дзвонити.
Кондиціонер працює скло, підйомники працюють, пічка працює, машина зібрана в салоні не шумить ходова в хорошому стані
Автомобіль на впевненому ходу, повністю обслужений та готовий до експлуатації. Машина в хорошому доглянутому стані, капіталовкладень не потребує. Обслуговувалася вчасно, всі запчастини та розхідники мінялися виключно для власної зручності, безпеки та комфорту їзди (грошей на авто не шкодували). З останнього проведеного ТО: Замінено свіжу оливу та фільтри. Встановлено нові гальмівні колодки. Замінено диск зчеплення. Приємний бонус для покупця: у комплекті з автомобілем віддаю хороші зимові шиповані колеса. З документами повний порядок. Готова до перевірок на СТО. Розумний торг можливий виключно біля капота. Дзвоніть, відповім на всі питання!
Pulsar ns 200 , 2020 року ,стан після падіння ,але мот стояв 2 роки без експлуатації,тому пробіг менше 14 тисяч ,все працює як має бути ,тільки косметично видно на фото що не так ,за це ціну і скинув
Продам Део сенс робочому стані, машина на ходу, один власник, оригінальний пробіг, бензин, ГБО ніколи не було, двигун масло не бере, кпп повністю справна є незначні сліди експлуатації на кузові в дтп не була. Масло замінене, ходова зроблена, зчеплення нове, хороша літня резина плюс зимова на дисках. Переоформлення.
Продам свою машину, 2007 року, технічно справна, все працює, нарікань ніяких немає, нещодавно були замінені передні стійки, гальма, передній правий важіль, масла фільтри, також залито новий антифриз. З решти питань, телефоном, машина переоформлюється.
Авто в хорошому стані, мотор працює добре, недоліки видно на фото, їздила дружина. Детальніше за номером телефону . По машині роботи нічого не потрібно, сів і поїхав.
Авто повністю обслужене двигун після кап ремонта , по ходовкі зроблена Переоформлення
Продам власне авто в хорошому стані, доглянутий салон. Масла/фільтра замінено, новий антифриз. мотор працює гарно, масло від заміни до заміни. ходова задовільна. Хороша зимова резина. По кузову є сліди експлуатації. Документи : переоформлення або доручення на невеликий термін. Деталі по телефону. Невеликий торг.
машина у доглянотому стані, сів і поїхав
продам газ 3102 в хорошем состоянии 5 ступенчатая коробка чайковский мост все вопросы по телефону
В робочому стані З документами все ок
Продам ВАЗ 21104(десятка), об'єм двигуна 1,6, 16 клапанна, 2006 року. В авто я власник, всі заміни по ТО робилися вчасно. Зараз стоїть літня резина. а ще є зимова. Стоїть газ-пропан\бензин, теж всі ТО вчасні, ходова частина хороша, двигун, КПП без проблем, з документами порядок. Заправлені оба бака. Є страховка свіженька до 16.05.2027 року. Будь-яке переоформлення бажано повне. Причина продажу, придбав інший автомобіль. Від автомобіля не ізбавляюсь, продаю свій на якому їздив з рідним пробігом. Перед зимою мінялося масло, стійки передні та задні, колодки тормозні передні та головний тормозний циліндр і залита нова тормозна рідина. Охолоджувальна рідина теж нова. Крім цього замінений ДМРВ та деякі інші датчики. Є нюанси по кузову особливо на дверях, над арками і порогах, автомобілю нагадаю 20 років, але ціна думаю компенсує затрати спеціалістам. Я не спеціаліст , тому навряд чи зможу професійно виправити те що є. На машинці кожного дня їздить дружина.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?