Авто в ідеальному стані
продається омега Б 1999 року 2,2 газ бензин! авто на ходу ! з документами в порядку є проблеми по ЛКП ржавчини майже немає в вагу віку авто в доволі не поганому стані! прошу дурні питання не задавати ціна є торг є все що цікавить подзвоніть спитайте розповім
Авто повністю на повному ходу всі питання за телефоном
Продам надійне невибагливе та не дороге в обслуговуванні авто, з невеликим розходом пального (є газ). Хороший мотор 1.5, масла не бере ні грама, ходова зроблена, замінена рульова рейка, пильники та сальники приводу (це десь 500км назад), більше вкладень не потребує. Все що є в авто все працює, також є сигналізація, 2 ключі в комлекті Також в комплекті зимові колеса на звичайних дисках.
Замінив двигун на простий, без турбіни. Поміняв ремені та роліки, а також масло/фільтр. Потрібно освіжити покраску. Можу додати рідний двиг., що потребує турбіни та розпредвала (стоять нові форсунки + ПНВТ зі стенда). АКБ-норм.
BSE J3D на 172 моторі. На мотоциклі встановлено задню зірку 520/50 та передню 520/11,цеп DID оригінал Серйозних поломок не було,на бойовому ходу,заводится ідеально як у жару,так і в холод,обслуговано прогресію,задній амортизатор та вилку, резини ще 50% протектору(рідна),реальний пробіг 1800 км, замінювалося все по регламенту. Перший власник, купляв у салоні, з документами(не на обліку)
Продам авто в хорошому стані,є моменти з покраскою не кретичні,можу скинути фото/відео,хорошому покупцю хороший торг,дзвоніть домовимось
Продам ланоса 1.5. 2006 рік, газ/бензин, по документах порядок, пороги переварені, двигун працює гарно, ГРМ новий. Деталі за телефоном.
Двигун не постраждав,заводиться їде переоформлюється інше по телефону.
Загальний причіп-бортовий "НЕФАЗ 8332-10" (мод. 8332), 2004 року випуску. Колір: сірий Повна маса: 14 110 кг Маса без навантаження: 4 400 кг Стан: задовільний Причіп у робочому стані. Є пошкодження лакофарбового покриття та пошкоджений задній лівий ліхтар (потребує заміни).
Продам свою нексію. 2010 року. Автомобіль дуже доглянутий. Розпорки зпереду та ззаду. Підігрів дзеркал. Фаркоп. Їде бодро.+ установлена ГБО 2 покоління ( необхідно відрегулювати редуктор). Є питання по лівому порогу ( підгнив). Кожен день авто їздить
Продаю свій автомобіль (Танос) Автомобіль у відмінному стані — повністю на ходу, без вкладень. Сів і поїхав. Ходова частина в ідеалі, нічого не стукає і не гримить. Двигун працює рівно, як годинник. Нещодавно було замінено масло і ремінь ГБЦ. За комплектацією та фішками: * Встановлена музика з Bluetooth та AUX * Машина повністю тонована * Стоїть зимова гума * Є запасне колесо * Авто на дисках, занижена підвіска — виглядає агресивно і спортивно * Прокладки під ГБЦ Машина не підводить, надійна, щодня на ходу. Хто візьме — залишиться задоволеним. БЕЗ ТОРГУ
Поварені,помальована на повному ходу, торг мінімальний біля авто.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?