Автомобіль в гарному стані, оригінальний пробіг, другий власник. Автомобіль в сім'ї з 2013 року з пробігу 60 тис. Постійно зберігався в гаражі. За авто доглядали добре. Переоформлення через Дію.
Авто 16кл.Повністтю обезшумлина, стоїть гідро-усілітель , сігналізація ,гбо4 поколенія , переоформляється , ,негримить вкладень машина непотребує , недоліки лобове скло є тріщина Задній бампер є тріщина Хороша музика уселітель сам буфер Ходова повністю нова проїхала 2 тисячі , є рижикі але некритично дно ціле
Автомобіль в гарному стані. Сів і поїхав. Кузов без корозії
По механiки все зроблено, кузов у хорошо у станi скрiзь (усе що треба зроблено) двигун шепоче, нова гума, гбо новые, блютуз ксенон, пiсля замiни масла прошла 4000,кпп не вие,усi питания за тел.
Мотоцикл в гарному стані, все працює є невеликі сліди експлуатації, ендуро не катав присутній не великий торг
Продам надійний німецький Афтомобіль, який їздив і буде їздити вічно, Афто власне, продаж, у зв?язку з купівлею іншого Афто, машинка на ходу все добре, заводиться і на газу і на бензині, газ вписаний двигун масла не бере, буде радувати нового власника ще багато років
Машина кожен день на ходу!!! Заводиться з пів оберту в будь-який час доби, по мотору і коробці немає жодних питань, електроніка вся робоча, пороги не гнилі, по кузову руку треба трохи прикласти, переоформлення, страховка є, торг на місці!!Обмін теж вітається!!Дзвоніть пишіть!!
Продам авто вектра б дизельна ,ходова передня робилась рік назад,була заміна колодок,главного тормозного,топлівна замінена,потрібно варить пороги і так по дніщу.Кожен день їздить.
Продаю, так як не користуюсь. Пробіг 1000 км. Ціна зараз в такій комплектації біля 135000 грн. Опис з офіційного сайту Ця модель серед електробайків, навіть у мінімальній конфігурації, це як Mercedes серед машин. А китайські аналоги за 40-60 тис грн це як запорожець чи жигулі. І якщо ви купите дешевий китайський аналог, то термін його служби максимум кілька сезонів. Також колосальна різниця в комфорті їзди та надійності. А ось термін служби Long Range Performance, який ми виготовляємо в Україні, може перевищувати 10 років. Тому, ви хоч і переплачуєте на старті, але в результаті, за багато років експлуатації ви значно заощадите, адже вам не доведеться витрачатися на серйозні ремонти або покупку нових електроскутерів. І головне – це безпека. У цій моделі фізично не може тріснути рама при в'їзді в яму, як це часто буває у китайських моделях. Адже раму ми робимо із міцної сталі та фарбуємо з оцинковкою.
Всім привіт продається Volkswagen polo 96 року. Авто купували перед війною, замінили новий акумулятор, також нова резина зимова, переварили глушник повністю. реставрували стартер. Більше нічого не робили, машинка на ходу, заводиться з півобороту в любу погоду. Продаю бо купив інше авто. Потрібно варити пороги, робити ходову, все є на фото. З документами все в порядку, тільки повне переоформлення, авто на Київській регестрації. Машинка знаходиться в селі Тростянець Золочівського р-н. Я знаходжуся в Києві , біля машинки знаходиться плиміник, він все покаже. Якщо буде потрібно, я приїду для переоформлення. Пишіть на вайбер бо не завжди можу відповісти. Реальному покупцеві ,реальний торг. Продажа не термінова за 500 Дол ніхто не віддасть. Всім мирного неба, і гарних продаж.
Авто на ходу, робоче. Є питання по кузову.
Продам максі-скутер в чудовому технічному стані. Перший власник в Україні. Був пригнаний з Японії. Купував для себе. Розвхідник мінявся вчасно. Двигун в ідеальному стані. Є декілька нюансів по пластику, декілька незначних подряпин, які з першого погляду непомітні, тріщин і сколів немає. Жодного разу не був у ДТП. Лакофарбове рідне. Рідна вихлопна система Honda. Є чотири режими роботи варіатора: комфорт, спорт, автомат і імітація МКПП (переключаються передачі натисканням на "+" або "-", є на одному з фото). Підігрів керма. Є два великих бардачка, в один з легкістю можна покласти літрову пляшку води. Також величезний багажник, куди можна завантажити півквартири. ЛИШЕ ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ! ОБМІН НЕ ЦІКАВИТЬ! Залишу в подарунок тримач для телефону. З документами все добре. На всі інші запитання відповім по телефону.
Все розкажу по телефону. Потрібно варити пороги. Не робить кондеціонер.Можливий обмін на мінівен з моєю доплатою в 1000 доларів.дякую...
Сігналізацея,єлекростеклопідоймники,2.0 карб ,дуже багато чого замінено , с документами порядок ,есть газ!!! но не подключиний!!! можливий обмін телефонуйте....
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?