Продам Renault Laguna 1. Машина на ходу, їде добре, мотор працює нормально. По техніці все більш-менш, можна сідати і їздити. Є нюанси по кузову — треба трохи прикласти руки: місцями заварка і покраска. Продаю як є, тому й ціна відповідна. Можливий обмін, розгляну варіанти з моєю доплатою. Дзвоніть або пишіть, домовимось.
можливий обмін на трактор або мотоблок з доплатою всі питаня по **********
Чистий корейський двигун Опель омега, ходова опель рекорд, Великий комфортний автомобіль. Кожен день в русі, доїде куди завгодно, двигун не димить, газ 2е покоління, вписаний в техпаспорт, магнітола 2дин, камера заднього виду, ел склопідйомники всі 4, електрорегулювання сидінь, з документами все в порядку, бажано зняття з обліку, є косяки по лк, кондиціонер не працює, йде фреон,реальному покупцю торг у капота, у двір не підганяю.
Машина на ходу, сів і поїхав
Продам авто на повному бойовому. Я є третім власником. Знаю всю його історію. Корейська збірка. Оригінальне лобове. Машина в дуже хорошому стані. Дно і пороги цілі ще заводські. На 200ста тисячах відкапіталений мотор новими оригінальними запчастинами. Масло в двигуні раз на 8 тисяч. Спочатку їздив на хадо 10в40, а минулий раз вирішив спробувати бардаль 10в40. З маслом завжди міняв усі фільтра: повітряний, салона і масляний. Заміна масла вже підходить. Масло в коробці замінювалось 15-20 тисяч назад тоді ж і антифриз. Коробку посили та замінили всі синхронізатори. Колодки в круг міняні тисяч 20-30 назад. По ходовій теж все поміняв. Стоять дорогі ксенонові бі-лінзи (обійшлось 8к). Передні сидіння від таурана з переробленими кріпленнями (обійшлось в 13к). Музика: голова Alpine, динаміки Колорадо 20 см позаду і 16.5 спереду + піщалки по переду + підсилювач в багажнику. Машину віддаю з повним баком газу і майже повним бензином. Комплектація SE: - ГУР - передні штатні склопідіймачі - кондиціонер (РОБОЧИЙ) - сигналізація - два комплекта ключів - 2 комплекта килимків ГБО 4-го покоління списане в тех паспорт. Фільтра замінив 2 тис км назад. Хороша зимова гума на 15тих тітанах Дзвоніть пишіть домовимось
Продам авто все працює мотор хороший ходова в ідеальному стані нюанси тільки по капоту криши и кришкою багажника поліс лак возможно обмен возможннь торг все питання за телефоном звоните все розкажу боли детально **********
На впевненому ходу, деталі по телефону
Гарний стан.
задні стойки нові рейка нова наканечніки нові машина сел і поіхав різна зимова 4 ската літа
Продам Ауді 80. Є незначні пошкодження по кузову. Газ-бензин вписаний в та. На ходу. Переоформлення. Всі інші питання по телефону:
Авто зараз на ходу - використовується для поїздок по Києву та в пригороді. Регулярно проходить технічне обслуговування. Двигун в чудовому стані. На 100 000 замінено ГРМ. Та проведено кап оремонт. Нова вихлопна система, новий акумулятор Є зовнішня корозія по кузову та вм‘ятини на бампері ( невдале паркування ) Нова зимня гума ( відходила пів сезону )
Продам автомобіль в хорошому стані, економна комфортна, робив для себе Зимова ризина нова Продаж в звязку з покупкою іншого авто
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?