Автомобіль не гнилий арки, пороги, стакани, дно цілі. По салону не прокурений, не порваний, пєчка дує кіп'ятком, музика грає, світло світить повороти працюють. Двигун масла не бере не димить та не коптить, коробка передач не гуде не вибиває. Переоформляється. НА ОБМІН 2300!!!! ДОПОМОГИ В ПРОДАЖІ НЕ ПОТРЕБУЮ ТОРГ БІЛЯ КАПОТУ!!!
Продам Део Нексія 1.5 газ/бензин 2007 року. ГБО 4 покоління, газ вписаний в техпаспорт, в робочому стані, технічно справна. Замінено ГРМ, помпа та ремінь генератора, куліса, амортизатори передніх стійок, опорні підшипники, задні амортизатори та пружини, передні гальмівні диски, задні барабани з колодками. Олива мінялася вчасно, в коробці теж замінена олива. Всі питання за телефоном. Торг біля машини.
Автомобіль у нормальному робочому стані, щодня на ходу. Одразу чесно про нюанси: після прогріву починає підклинювати зчеплення, потрібно займатися. Потребує заміни термостата, новий лежить у багажнику та віддам разом з авто. Газова установка встановлена, але відключена, для роботи потрібно пройти ТО та підключити живлення. Відключив через те, що газ став майже за ціною бензину. Двигун працює нормально, автомобіль їде впевнено. Продаж тільки з повним переоформленням. У зв'язку з наявними нюансами можливий торг, але прошу пропонувати адекватні суми. Писати тільки зацікавленим.
Машина в хорошому стані, не бита. усі питання по телефону
На ходу,газ-бензин,переоформлення,в рідній красці.всі питання по телефону 09******66
авто в нормальному технічному стані, питання по кузову
Продам нубіру в хорошому стані.термінових вкладень не потребує.стан кузова на фото.мотор після кап.ремонту включаючи заміну комплекта грм,помпи,ременя кондиціонера,свічки.чудово працювати на газу і на бензині.ходова частина вся зроблена,пливе без грюків,стуків.салон в хорошому стані.комплектація максимальна. тільки переоформлення.обмін не цікавий.перекупів прошу не турбувати.торг тільки біля авто.
Продається авто в хорошому стані, на хорошій комплектацій, колеса резина R16, дизель 1,25 (масло не їсть), механічна коробка передач, салон в хорошому стані. Єдина проблема необхідний ремонт коробки передач, тому така ціна за авто.
Авто в задовільному стані.Є моменти по порогах задніх арках.Також є деякі дефекти фарби. Комплектація базова. Газ-бензин. Замінено Підшипник ступіч.(л.п;з.п) Котушка і вис.вол.провода. Сальник колінвалу.
Cімейне авто в робочому стані,е незначне пошкодження правоі двері. Е багажник на рейлінги + комплект зимньоі резини. Власник по тех паспорту.Причина продажу,потрібні гроші на лікування після поранення
Продам после ДТП.
Автомобіль у гарному стані.Один власник Нещодавно було зроблено кузовний ремонт,а саме,зварка порогів, фарбування та обробка антікором.Є гідропідсилювач керма,магнітола,чотири лінаміка,електросклопійомники
Мотоцикл в хорошому стані зварювався передній диск мінявся руль,курки перефарбовувався
Машинка реально класна!!!!Була не фарбована,але освіжив декілька деталей!!!Не гнила !!!Новий газ!!!Нова гума!!!Нове щеплення!!!Вся обслужена Новий АКБ!!!Роздатка працює!!!Торг біля авто!!!!Коробка 5ступка
Машина технічно в хорошому стані з нюансів заднє ліве крило більш детально по телефону торг на переоформлення
Продам авто в хорошому технічному стані. Вкладень не потребує.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?