Geely ck 2007 1.5 Машина находу, сів і поїхав. Ходова жива. По тех.паспорту учбова. 2 комплекта штампів літо-зима +запаска. Лед лінзи. Магнітола з bluetooth. Є багато деталей у подарунок (сайлентблоки, фільтра, патрубки, пильники і багато чого іншого). Сидіння постійно в чохлах, в салоні не курили. Адекватний торг. Бажано пишіть тут
132т пробігу. Зварні роботи проводились тільки правий передній піддонкратник. Основна частина в рідній фарбі Вкладень не потребує. Без торгу. Прохання з некоректними питаннями не звертатись.
Fiat Doblo Cargo. Робоча конячка на кожен день. Економний та надійний автомобіль з містким вантажним відсіком. Простий і недорогий в обслуговуванні. Сів і поїхав. Документи в порядку. Торг присутній. білого кольору. Просторий та практичний вантажний фургон, який чудово підходить для роботи, перевезення вантажів або використання в господарстві. Автомобіль має хорошу оглядовість, місткий багажний відсік та економну витрату пального. Автомобіль на ходу, використовувався дбайливо. Детальніше про технічний стан, вибиває задня передача всі інші працюють без іржі є невеличкі сколи є газ можна встановити в тех паспорт вписаний
Сімейне авто, переоформляється спокійно, вантажі не возилось, в таксі не була, бо шкода шкіряний салон псувати. Передні сидіння встановленні від Шкода Октавія А5 (набагато зручніше і комфортніше). Машина ніколи не підводила, завжди доїжджала до точки призначення. Пічка була почищена перед зимою, тому дує добре, особливо теплим повітрям. Є моменти по лакофарбі із-за часу.
7 років один власник , повністю на ходу , все в робочому стани . Резина 80% , гаражне храніння приватний будинок . Продаж у звʼязку з потребою у більшому авто .
Ланос 1.5 газ бензин Гарному технічному стані Документи в порядку
Легковий вантажо пасажир 7місць з водієм. Один власник. М Ковель. ********** Віталій.
За 3 роки авто проїхало 20 тисяч км, робилося для себе, на даний момент по нюансах: 1) добрі моменти по кузову, 2) передня ходова повністю нова але присутній невідомий стукіт Переоформлення будь-яке, бажано Дія, витрати на переоформлення за Ваш рахунок Амортизатори передні MEYLE Амортизатори задні MEYLE Пружини передні LESJOFORS Задні пружини SF Амортизатори та пружини замінено два місяці тому Передні ступ. підшипники 1 FAG +1 аналог Опорні підшипники замінені тиждень тому Сайлентблоки передніх важелів замінені кілька місяців тому Задні ступичні підшипники FAG Задні сайлентблоки балки замінені півроку тому Замінено всі патрубки охолодження кілька місяців тому Замінено радіатор обігрівача пару місяців тому на Nissens, піч гріє Замінено вентилятор пічки пару місяців тому, немає шуму Колодки по кругу мінялися декілька місяців тому Олія в коробці замінена кілька місяців тому Олія в двигуні та фільтра замінені місяць тому Коробка передач перебиралася 2 роки тому, змінювалися підшипники, але невелике виття на прогріту залишилося досі Замінено циліндр счеплення на Valeo пару місяців тому Замінено бендекс стартера неделю тому, немає хрусту/шелесту при запуску Шруси змінювалися щосезону, зараз хрустів/клацань немає Літня гума вже на авто Страховка до 16.03.2027 Переднє світло лінзи ближнє + дальнє Протитуманні фари лінзовані 2х режимні, ближній+дальній Замінено всі лампочки на LED Підсвічування салону червоний колір По автомобілю зроблено дуже багато, залишилися не беручи кузов -невеликі нюанси але їх робити вже нема ні часу ні сил
Всі питання по тл))
Лада Калина 11174, 2011р. випуску, колір сірий, бензин та газ 4 покоління. Стан машини добрий, ходова в порядку. Салон охайний. Кондиціонер та ABS працює. Хозяйська машина. Комплект запасної гуми. Всі деталі за телефоном.
Авто на ходу але потребує де-якого ремонту.ГБО 2 ПОКОЛІННЯ.
Део Матіз в гарному стані. Двигун в ідеальному стані, підтікання немає. Замінена рульова рейка, радіатор, обслужений генератор, ходова повністю перебрана.Масла фільтра замінені. Є нюанси по кузову.Обігрів заднього стікла. Магнітола та колонки працюють. Повноцінний хечбек. Дуже економне і тепле авто. Два комплекта резини. Гарний варіант для міста та дівчат. Розхід 5-6л/100км. Розумний торг біля авто.
Продам Деу Сенс.2004 р.в.Об'єм двигуна 1,3.У власності 4 роки.Гаражне зберігання.Вірний вибір якщо придбати як перше авто для навчання,або повсякденного користування.Дешева і проста в обслуговуванні.Гаражне зберігання.Переоформлення.Хороша людина поїде з гарним торгом.
Продається авто Opel Astra G, в грузовому кузові. Дуже зручне для обʼємних вантажів. Авто використовувалося на підприємстві, стоїть ГБО 4 покоління. Авто на ходу, але потрібно дивитися до двигуна та системи охолодження. Зараз не використовується, і не хочеться вкладати в ремонт. Деталі за телефоном
Продаю свою машину, бо на ній майже не їжджу. Кузов знешумлений, сигналізація, центральний замок, електросклопідйомники, підігрів сидінь (шкіряні сидіння з КІА), електродзеркала, парктронік, акустика. Двигун повністю перероблений на 75 тисячах. Інжектор, фазований вприск, відповідно і ГБО 4 покоління. Погружний бензонасос. Збалансований колінчатий вал з маховиком, розподільчий вал з двигуна 1.4. Коротка система охолодження з термостатом у ГБЦ. Додаткова опора коробки передач. Рульова рейка з кульовими рульовими тягами. Нова літня резина, та комлект зимової. Є дефекти по лакофарбовому покриттю по кузову. Днище кузова ціле
Автомобиль 2004 года. Автомобіль щодня на ходу. Є невеликі нюанси по кузову та салону, але в цілому стан нормальний. В цілому на фото все видно. Після покупки робився капремонт двигуна, мінялося все зчеплення. По ходовій потрібна заміна гранат і, здається, все, ходова робилася. Змінювалися патрубки антифризу та промивалася система. Телефонуйте, пишіть.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?