Продам мотоцикл власний, масло замінялося вчасно і фільтра, по мотоциклу все в нормі, не падав і в дтп не був, замінений ланц на хороший японський. Коротко про мотоцикл: водяне охолодження, карбюраторний, 6 ступка, 2 передніх тормозних диска і вилка перевернутого типу, також є встановлена музика від заводу-це або блютуз, радіо, або флешка. Радіатор в нормі, ніде не пробитий.
родам свій матіз (пробіг приблизно 110000) через те, що поїхав за кордон і коли повернуся не знаю. По мінусах плавають оберти (почистити дросельну заслінку вже робив, не встиг зробити). Більше технічного стану проблем немає. Решта по кузоу. відходить задній бампер немає кліпс нам на хомутах. Задні вікна не повністю відчиняються. Між фарами відходить деталь – не знаю, як називається на фото видно. При заміні порогів фарбував сам, тому якість не дуже, але не іржавіє. Минулого літа змінювали прокладку між головами двигуна і підточували. Цього літа міняв грім і прокладку поряд з ним так само перебирали генератор і стартер. Так само змінював глушник. З машиною віддам гуму та підлогу каністри рослинної олії та концентрат антифризу. Писати на номер 09******82 вайбер чи телеграм!! Додзвонитися не вдасться. Продаж за генеральною довіреністю на родича Взагалі хороша машина для їзди містом, мені особливих проблем не доставляла.
Невибаглива, працівниця
Clio II 1.2 бензин, 2000 р. 188 тис. пробіг. Авто в сім’ї 9 років. Щоденно використовується та технічно справне. Сів - поїхав. Коробка без нарікань, передачі вмикаються чітко. Ходова доглянута, м'яка підвіска. Заводиться "з пів оберта". Резина літня на титанах - в комплект додаю зимову резину на штамповках, та комплект з 2 ключів. Авто надійне, компактне і комфортне для міста або як перше авто.
Aprilia sr 50 R Мопед на офіційних доках (тех паспорт , номера) Цпг stage 6 mk2 sport Вихлоп stage 6 r/t Ігольчатий malossi mhr Повнощокий коленвал Doppler Підшипники skf Сальники corteco Домік сток , лепестки malossi Впуск motoforce поворот 360° Карб polini 19 Нульовик polini Свічка , насвічник ngk , пронепровод malossi Новий антефриз hepu Трансмісія Варіатор stage 6 r/t Ремінь stage 6 r/t Щеплення stage 6 sport pro Колокол stage 6 Пружина торки malossi Шківи malossi Новий АКБ Новий стартер RMS Амортизатор RMS Нові тоніровані стікла поворотів , стопа Резина continental Нові колодки ferodo Є нові підножки пасажира , жабри , підкрилок , мопед заводиться як з стартера так і з лапки , вся електрика справна. Вкладено багато фінансів і часу , за мопедом доглядав бережно. Вкладень не потребує!
Авто в доброму стані. Стоїть газ 4 покоління, вписаний в техпаспорт. Передні сидіння Ford. Зроблена шумоізоляція авто. Є склопідйомники, бортовий комп?ютер. Незначні недоліки по кузову.
Продам ВАЗ 2108 ,газ/бензин, сел поехал передачи не выбивает ,мотор хороший
продам авто в гарному стані стан кузова на фото перепакувався мотор замінено антифриз та всі рідини з фільтрами недавно замінене щеплення, гальмівні диски встановлене гарне світло встановлений газ але не вписаний потрібно обслужити і?здила на бензині з документами все добре я власник тільки переоформлення
Волга -31,Вартий в гаражі без акумулятора,але завести можна 1998 р.все на фото газовий балон заправлений, стоїть недолго але на ходу дзвоним короче буде більше інформації Віктор поршнева поршни кольца на обкатке.90т.
Мотор після капітального ремонту
срочно продам або обміняю газель груз-пас 206р.406 карб двиг.на повному боевому ходу поварена і підкрашена була проведена заміна грм.вкладишів.маслонасоса.підкинуті кільця.перебрана гбц повністю. .різина в доброму стані .більше цікавить обмін к.на к.п по тп розгляну всі пропозиці всім гарних і вдалих покупок і мирного неба.
Газ- записаний. Двигун працює нормально масла не бере. По коробці передач питань немає.Днище , двері та пороги посварені та оброблені,потрібна тільки покраска.
Автомобіль в непоганому стані. Фарбована. Вся додаткова інформація за телефоном.
Продам ваз 21099 на повну ходу є переоформлення авто знаходиться в Рудка мотор 1.5 інжектор
Авто в хорошому стані, технічно все справне, газ вписаний, стоїть новий акумулятор, авто на титанах p13 зима, недоліки видно на фото, двигун масла не їсть. Писати на вайбер! Мій номер
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?