Продам автомобіль в хорошому стані. По двигуні робився кап ремонт і поставена нова головка. Кузов оброблений.Авто в хорошому стані сів і поїхав вкладень не потребує! Реальному покупцю хороший торг.
ПРОДАМ!!! ВАЗ 2106 1987 года, в уникальном цвете, кузов вареный переваренный в идеал, машинка делалась для себя, делалось от слова все! Каждый болтик, гаечка подбиралась покупалась в стиль! По салону, передние сиденья Гольф, заднее жига, шумка в круг, двери, капот,багажник, крыша, дно, тонировка в круг! По мотору, расскод вменяемый, экономная, после кап. ремонта, только прошла обкатку, работает тихо, без стуков звонов, по ходовке сделать только развал, диски литые r13 перед бц20, зад лето! Машинка едет очень бодро, мягко! Реальному покупателю торг у капота!!! Пишите звоните в любое время, отправлю доп. Фото
Авто знаходиться у повному робочому стані,продажа в зв?язку з тим що авто стоїть , усі питання по телефону **********
Продам власне авто **********
Машина 88р 5дверка 1.6тд.Була відремонтована голова, заміна роспредвала, клапанів,колец,помпи, ременя+ролик, також паливна після гарного ремонту, форсунки також замінені, Новий радіатор,новий АКБ,задні оськи колодки підшипники, також нові...не працюють свічки накалу але нарікань не маю, навіть в мороз..Е сигналізація, якась музика.. авто майже кожного дня на ходу по 100,130км... інші деталі по телефону
Потребує заміни порогів. Замінив МКПП, замінив ТНВД. На ходу, їздить кожен день.
У цього авто один власник з 2010 року. Склопідьомники передні,підігрів сидіння та заднього скла
авто на ходу, сів і поїхав. ніяких проблем не по ходовій не по двигуну не по коробці, кузов освіжався... запаска,підсвічування салону. .центральный замок,сигнализация..
Honda Forza MF08 type s в хорошому стані, має три режими їзди, звичайний, спорт та типтронік. Максималка 130, комфортна 100. Чудовий диван для міста чи неквапливих дальняків. Має безключовий доступ, місткий багажник та комфортну посадку. З нюансів має кілька косметичних недоліків по пластику (не критичних) на фото видно. Встановлене лед освітлення, також купив оригінальну панель під динаміки (віддам в подарунок) Огляд за домовленістю. Торгу нема, ціну знизив.
Продам авто в непоганому стані на свій вік.Двигун і коробка у відмінному стані. По косметиці є незначні нюанси.Два комплекти резини на титанах (літо р15, зима р14). Деталі по телефону. Мінімальний торг біля авто присутній.
Авто на ходу подребує косметичного ремонту на двигуні встановлене гбо потребує довстановлення балона (є в наєвності балон) Салон перешитий ГРМ масло фільтра замінені на 147 тисячах
Усі деталі за телефоном будь які меседжери
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?