Надійна та економна Авто на впевненому ходу, мотор і ходова в порядку. Чистий салон. Сів і поїхав. Комплект зимової гуми в подарунок Документи готові до переоформлення.
2.5газ-бенз,машина вкладень не потребує,сів поїхав
Всі подробиці по телефону
Власник авто 6 років. Пороги й задні арки видно на фото. В минулому році мінялася рульова рейка, радіатор пічки, робили ГБЦ. 2 комплекти гуми на дисках. Більш детально по телефону.
Купив авто для себе за 2500 купив все для ремонту на 600 не встиг зробити все разом продаю за 2000 торг терміново • Якщо що детальніше розкажу по телефону. Авто на повному ходу. Вся електрика працює
Єдиний власник з 2011 року Без дтп Оригінальний пробіг Газ не стояв
Ходова і двигун в гарному стані, замінений комплект зчеплення 1 тис. тому (оригінал). Є недоліки по лакофарбовоному покриттю і легка корозія. Усі стекла рідні,присутня тріщина на лобовому.
Пежо 206, повністю зроблена задні підвіска,15000 тис грн. гарантія два роки, замінено підшипник ступиці, замінено масло і ремінь ГРМ. встановсено новий радіатор, потребує заміни лобового скла, незначних підкрасів по кузову не гниле кузов оцинкований. можливий обмін на авто по дорожче дизель.
авто в гарному стані, мається гбо4 вписан в тех паспорт. обслужена, маються чеки з сервісів обслуговування
Газ 4-го покоління (вписане в техпаспорт), економне та надійне авто. Двигун працює рівно, масла не бере. Ходова в порядку, нічого не гримить. Новий акумулятор на гарантії, новий замок запалення Магнітола Тонування Центральний замок Електросклопідйомники Обігрів заднього скла. Документи в порядку. Сів і поїхав. Переоформлення можливе. Продаж без посередників. Телефонуйте — домовимось.
Авто в гарному стані на свій вік. Є трохи рижих пятен. Заміна мастила в коробці, двигуна, та фільтрів була приблизно 2т км тому. Всі питання по телефону
Машина на ходу сів поїхав, стоїть газ 4 покоління в тех поспорті вписан, я власник з салону купляв її в 2011 році сама вона 2007 року пробіг не великий 83000 тому що вона не едина в сім'ї на маленькі дистанції її не використовую, масло заливаю тільки мотюль кожні 6-7 тис.км.продаю тому що треба кошти.Дзвоніть все розповім що запитайте.
Продам добрий ланос, рідна фарба, без жодного рижика, кузов оброблений, тел
Продам авто ваз 2107 рік випуску 2006 мотор повністю капіталився нові поршня нові шатуни , вкладиші ,всі сальніки та прокладки також нові новий радіатор свіже мастило та антифриз мотор після капіталки проїхав 50 кілометрів авто було перефарбоване детальніше по телефону документи в порядку ціна 2000? тор присутній
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?