авто в доброму стані, все справне , проведене повне технічне обслуговування , замінений ремінь ГРМ, ролик при 165 к, всі масла , фільтра , антифриз , гальмівна рідина, по ходовій все добре . КПП працює добре , мотор також добре без всяких нарікань. більш детально за н. тел
Продм НИВУ у доброму стані , другий власник , двигун 1.7 ,ГБО 2 покоління , все пацює , резина в гарному стані , є фаркоп .Двигун після капітального ремонту,0 км пробігу
У власності 5 років, авто переварене, замінені пороги, замінена підвіска, всі амортизатори, передні торм. диски, рул. рейка, задні торм. циліндри, всі тормозні колодки, генератор, обслугований стартер, нова вихлопна система, замінена система запалювання. Встановлено центральний замок, сигналізацію, 2дін андроїд магнітолу, задній парктронік та задня камера, кнопки управління магнітолою на кермі. Є 9 стальних оригінальних коліс у гарномі стані, резина набір зима інабір літо, є комплект литих диски +100 $.
Авто добре в технічному плані. Масла не їсть, не гріється, нічого не стукає. Свіже зчеплення (є ще запасний маховик), колодки міняли нещодавно (перед і зад), пічка нова. По ходовій все добре, нічого не гримить, амортизатори свіжі, важелі в нормі. В салоні є кілька нюансів: не працює екран бортового комп?ютера, потрібно замінити моторчик для регулювання позиції пасажирського сидіння (йде в комплекті з машиною). По зовнішньому вигляду ситуація наступна: тріщина на лобовому склі, також є нюанси по ЛКП (деякі місця підфарбовували в домашніх умовах - потрібно виправити). В цілому якщо не так важлива косметика, то авто вам буде служити вірою і правдою. Доволі потужний двигун, всередині багато місця, можна туди вантажити що хочеш. Бензину їсть звісно, але як поставити газ - буде легше. Автівка останні 15 років була в одного власника, зберігалася в гаражі, вчасно ремонтувалася (є сервісна книжка). Кого зацікавило - пишіть/телефонуйте. Торг присутній. У Києві можна подивитися поблизу станції метро Либідська.
Продам Daewoo Lanos, 2008 рік поляк Нова гума, гідро підсилювач керма, шумоізоляція, робити нічого не потрібно сів поїхав
Стан задовільний. Автомобіль у охайному стані. Є не великі пошкодження лакофарбового покриття.
Машина в доброму стані. Мотор масла небере, ходова хороша,коробка теж в отлічному стані. Багато чого стоїть нове. Все купляв оригінальне. Деталі по телефоні. Торг
В робочому стані, газ бензин кожного дня на ходу, торг біля капоту
Економна - заправив і забув ( газ/ бензин), всюди можна припаркуватися, ідеально підходить для міста, особливо дівчатам хто тільки починає водити (коробка робот)
Продам лагуну у справному технічному стані на ходу сів та поїхав
автомобіль кожний день в поїздках автомобіль їде дуже добре можемо заїхати на сто і все подивитися мій вайбер
Автомобіль в непоганому стані Відфарбований Замінено щеплення нове та вижимний
Ланос 1,5 8 клап, ГБО2 стоїть але треба обслужити, кондиціонер непрацюючий. Дефекти по кузову. Нормальний робочій стан. Документи в порядку.
Авто сів та поїхав, капіталовкладень не потребує, єдиний власник. Комплект зимової гуми в подарунок.
усі тяги розбірні передні і задні
Продам автомобіль. У робочому стані. Рідний пробіг 114 тис. км. Перший власник. Авто сів і поїхав. Два комплекти резини в хорошому стані. Кузов потребує уваги.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?