Продам ваз 21099 в хорошому стані. Варити красить не треба, зимня резина, Двигун працює рівно, робити нічого не треба сів і поїхав !
Машина газ-бензин, ГБО вписаний в тех. паспорт. Машина в рабочем состоянії, заміна на новий газовий редуктор, и акумулятор. Дзвоніть відповімо на всі питання .
Продам автомобіль. Деталі за телефоном 09******87
Volkswagen passat b4 1994 года 2.0 бензин/газ(4 поколение) Нуждается в ремонте кузова Двигатель 2.0 работает отлично , не дымит! КПП 5-ти ступка Торг у капота
продам Волгу ГАЗ21 у рабочому стани.двыгун писля ремонту
Можливий обмін на ниву,або уаз.
Продам Део Сенс 1.3 Машина работает хорошо, сел и поехал Первая регистрация была в 2013 году Новая головка, новая печка, новый аккумулятор, новый диск сцепления, комплект зимней резины Есть нюансы по кузову Все вопросы по телефону
Газ бензин,торг
Багато чого поміняно по ходовій,газ бензин, по кузову є питання, но не сильно, любе переоформлення, газ не вписаний 2 покоління
Машина в гарному робочому стані.
Продам део нексіу на впевненому ходу, кожного дня в роботі, встановлено газове обладнання, економна, на зимовій резині, по кузову є незначні сліди використання, авто варте уваги, газ вписаний в техпаспорт.
Слава Україні,продаю Фольксваген поло 98 року 1,6 бензин все рідному стані машина куплялась для сімʼї 2й-власник в Україні пробіг не скручений 470 км тому була заміна масла та фільтрів не гнила не бита продаю б охочу щось на автоматі додам зимову резину на дисках деталі за номером всім вдалих покупок і продаж.{ кому дорого або просто поп….и , прошу не дзвонити!
Доброго дня продам Ланос 1.5 поляк 2003 року газ 4 покоління салон від шкоди не гнилий кого цікавить дзвоніть. Площадкам та перекупам прошу не турбувати. Тарг мінімальний тел.09******15
Продам Lanos 2007 года, газ-бензин, все вопросы по телефону
В комплекті додатковий комплект шин та дисків. Газова установка 4 покоління. Стан автомобіля гарний, зберігався в гаражі. Обслуговувалась кожні 10 тисяч. Машину купив з пробігом 2000 км. Продаж по генеральній довіреності. Багато запасних частин за окрему ціну.
авто після капремонту! Варочні і малярні роботи, резина зимова, АКБ норм,салон чистий, сидіння не продавлені, електрика працює до останньої лампочки, двигун потужний-масла не бере, коробка без рипів і вибоїв.Авто-огонь! Сів-поїхав!Вкладень не потребує...
Економ дизель , споживання 8л на 100 км
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?