Продам авто у доброму стані, роздатки всі працюють,що цікавить звоніть питайте розповім.
сів поїха Руслан
Авто у повній технічній справності. Кожен день на ходу. Автомобіль переварений, мотор без нарікань. Зимова резина у комплекті. Більше деталей по телефону. Торг біля капота.
Продам Mitsubishi Galant 6, 1988, 2.0 бензин. -Очень хорошее состояние на свои годы, как техническое так и внешнее. -Салон не затаскан в хорошем состоянии. -гидроусилитель, АBS, кондеционер, 4 стеклоподъемника, подогреватели -не битая, не крашеная. -с документами полный порядок любой тип переоформления. - находится в г. Желтые Воды, Днепропетровская область.
Авто ,в доброму стані є трохи рижиків
Продам Пежо партнер дизель пасажир,є нюанси по кузові на фото видно зверніть домовимось.
Газ 4 покоління, підсилювач керма, подушка безпеки, тонована , мультимедіа. Всі питання за тел
Продам !!! Терміново??????
Добрый день! Продаем свою машинку, в связи с покупкой новой. Машина 1997 года рождения, естественно также себя и чувствует, но очень лихая и экономная по городу. Двигатель 1,3(механика). Новый аккумулятор. За более подробной инфо обращайтесь в любое время по номеру Роман.
машина на повному ходу, робити нічого не потрібно, сів поїхав газ 2 покоління, не вписаний
один власник ,рідний пробіг,не потребує капіталовкладень ,сів і поїхав . Була видана інвалідові. Переоформлена на дружину у звязку зі смертю власника .Газ бензин.
Продам ваз 21099 1.5 1998 рік Повне переоформлення, або доручення Авто в гарному стані, з документами все добре. Газ вписаний. Гаражне зберігання. Кожного дня на ходу. Мотор працює як годинник, без ніяких проблем. Коробка не хрустить не хрипить. Мотор чудовий, масла не їсть, заміна масла була кожні 7000 т. км. Дороге тонування. Авто доглянуте. Гнилі не має. Салон доглянутий чистий сидіння в чохлах торпеда з ваз 2115. Це друге авто в сім’ї, тому доглядав за ним добре) Від машини не збавляюсь. За всіма питаннями, телефонуйте. Торг мінімальний на переоформлення!
Продам ВАЗ Lada 21099, 2005 р.в Технічний стан Задовільний ,по мотору все працює без нарікань.Встановлено ГБО 2го покоління(вписано в тх.паспорт).По кузову є проблеми з задніми арками і порогами на фото видно.Встановлена зимова резина .Продажа тільки з переоформленням.За більш детальною інф .звертайтеся за номером Торг
Продам в хороші руки добре авто. Машина на ходу, все працює. Фари на лінзах, підігрів дзеркал, парктронік, центральний замок, сигналізація. Музика є хороша.
Авто в гарному стані їздить що дня , новий акумулятор, щеплення,генератор, замінено масло фільтра , доїде будь куди ..
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?