Ваз 2110, 16 клапанний. Авто в хорошому стані! Кожного дня на ходу, великих вкладень не потребує , по кузову є мінімальні царапини! Гідропідсилювач, титанові диски, резина, новий аккамулятор. Торг присутній, при машині! Можливий обмін з моєю доплатою!
машина в доброму стани
Авто в хорошому стані. Вкладень не потребує. Охайний і не прокурений салон. Резина хороша.
Ходова-нова , мотор працює добре, радіатор кондиціонеря знятий ( компресор працює) , капот та криша поклеєні 3д плівкою, люк працює з кнопки, не протікає, нове оригінальна лобове скло, дверні карти в нормальному стані, сідушки не протерті і не продавлені. Коробка нова, зчеплення поміняне, всі стікла опускаються кнопками, запускається з пів оборота в любу пору року: ) , валить на всі 2. 2л. 2 магнітоли (до 1 можна підключати рацію xD ). Задні сідухи складаються, і в багажнику получається рівний пол. Диски оригінал, не биті і не варені, р15 , резина зимня. Є рижик на правому крилі ( не критичний). Дно більш-меньш. Хто шукає ідеальний акорд 4, за 2000$ - удачі : ) Власник-знайома людина, можна переоформити, або виписати довіренність. Торг символічний. Продаю так як потрібен пікап.
Сенс 1,3. 2004 рік. Газ/бензин. Електросклопідйомники, магнітола, центральний замок. Перебрана ходова, нова пепедня гума, новий акумулятор. Замінені всі розхідники. Машина більше стоїть в гаражі, ніж їздить. За три роки накатав менше 8 тисяч. Продаю, бо треба бус. 2300 вічно зелених. Хто купить, буде задоволений.
Є тріщини на лобовому склі , але маю нове потрібно тільки замінити купувала за 3500 подарую покупцеві)
Продам ВАЗ 2111 в хорошому стані. Розбито заднє скло як видно на фото. Усі подальші питання телефоном. Торг також по телефону.
Продам амулет газ/бензін, кондиціонер,АБС,стіклопідйомники, підігрів сидінь,з документами все порядок,я власник МАШИНА ПРОДАНА
Гарне ухожене авто, від першого власника. Все працюе, ничого не гримить і не стукає. Машина оброблялась (короба та днише) при купівлі новою плюс раз на два роки днише оброблялось мастикую. Авто без ДТП! Двигун 21083 з карбюратором солек з автопідсосом. Не пожалкуете!
Продам Ниву в хорошому стані.Варити і красити не потрібно. Є багато запчастин. Торг. Вся інформація за телефоном
Хорошие состояние
Машина на ходу, всів-поїхав. Детальніше по телефону
Продам Калину 1,6 газ\бензин. Коробка, двигун, ходова не потребують вкладень,
Авто на ходу замінені ремнні роліки, масло ще один комплект колес
На ходу не потребує вкладань
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?