Авто обслуговується вчасно, свіжий ТО із заміною фільтрів , усих рідин, гальмівних колодок. пробіг рідний, стоїть новий акамулятор, заміна глушника та паска ГРМ, в подарунок додатковий комплект літньої гуми на дисках, докатка, гальмівні колодки, збільшений кліренс. купувала для себе для навчання. рухаюсь далі... додаткова інформація по телефону.
Suzuki Djebel 250 XC 1997 рік. 52000км Ідеальний стан. Стоїть на обліку на мені. В 2019 році була перефарбована рама - піскоструй + порошкова фарба. Проінспектовані і змащені всі рухомі з'єднання. Заміна масла в вилці і амортизаторі. Новий акумулятор. Нова свічка. Нові гофри вилки ProGrip. Підігрів рук. Прикурювач та usb. Нові зірки JT (15*46) і ланцюг DID (110 ланок). З мотоциклом віддам нові ведучі зірки на 12, 13, 14 зубів, нові задні колодки, масляний фільтр. З допів встановлено: багажна система для кріплення бокових кофрів, захист двигуна, захист заднього гальмівного диску, захист заднього гальмівного супорту. Сидіння розширено і перетягнуто вінілом для яхт. Пластик без тріщин, пайки і т.д. Електрика без втручаннь, всі датчики на місці. В змаганнях і ендуро тренуваннях участі не брав. Використовувався суто в туристичному режимі. В 2022 році проведена заміна ланцюга гри, дисків зчеплення. Карб Mikuni TM28. В карбюраторі рідні жикльори, аірбокс не пиляний). Масло Silkolene, заміна кожні 2к. Двигун масло не жре). Паливний апетит в межах 3.8-4.3. Мотоцикл готовий до подорожей та пригод.
На повному ходу. Оскільки по машині поліз лак, було прийнято рішення повністю перефарбувати . Замінив нове лобове скло.Економне -розхід газу трасса 8, місто до 10.В описі вказую на недоліки.... потрібно перепаяти або замінити блок абс та до заправити кондюх,слабо дує Нові стійки, новий радіатор охолодження, радіатор пічки. Всі 3 подушки теж нові замінені, по двигуну , коробці абсолютно питань немає. Велике прохання з пропозицією заберу за 2000 будь ласка не дзвоніть, економте свій час.
Продам власний автомобіль. Кожного дня в ходу, є кондиціонер, abs, 4 склопідйомника, гідропідсилювач керма, bluetooth, оригінальна pioneer магнітола. Виведена кнопка включення OBD діагностики по bluetooth. По нюансах: не працює задній правий склопідйомник - потрібно замінити кнопку. В комплекті титанові диски на літній гумі та зимова резина на стальних дисках. Невеликий пробіг, корозії по кузову немає взагалі. Спереду дуже багато місця. Чудова машина для міста!
Продам авто в середньому стані,багатофункціональний автомобіль,був зроблений для перевозки інвалідів.Двигун 1.4 бензин,Нова резина 4 шт,гарний акамулятор,нове зчеплення.
Mazda 626 1.8 бензин/газ В хорошому стані, не гнила. Авто обслужене! нові диски та колодки, свічки,високовольтні дроти,основний радіатор новий, кондиціонер заправлений робочий, хороший аккумулятор. 4 електро склопідйомники,центральний замок, диски р15 хороша резина. По салону збережена нічо не висить.
машина в чудовому стані є маленькі царапини на бамперах, газ вписаний їде харашо і на бензині і на газу. Цікавить обмін на ніву
Машина в хорошем состоянии, двигатель работает хорошо, как на газе так и на бензине, не дымит, масло не берет. , кузов без вздутий, днище и пороги хорошие, кузов первоначально был обработан , салон чистый, газ 3го поколения, ходовая хорошая, в ходу приятный, переоформляется, звоните до 21.00
Гарний мотак в доброму стані, 2009 рік(дивно що авторіа пише максимальний рік 2005), кастомний вихлоп, подовжений задній маятник, кастомний стопак з рамкою під номер, аморти задні Showa від хонди cb500, руль з перемичкою, посилені пружини в вілці, мастило нове, ціпок та зірки майже нові. За питаннями в ЛС або телефоном. Продаю через перехід на більшу кубатуру
Дуже надійний і витривалий і невибагливий вантажний фургон. Хто з ним стикався, той розуміє. Двигун звичайний дизель (краб) 2.5. Заводиться чітко в будь яку пору року. Ланжерони і дно цілі. Є багато візульних косметичних нюансів через вік машини, але це авто при будь яких обставинах довезе вас і ваш вантаж куди потрібно. Гума R14C ще поїздить, є 2 запаски. Власник живий. В моєму користуванні 3 роки, без ніяких серйозних поломок. Прохання з дурними пропозиціями не турбувати. Стан відносно до ціни.
пишите по номеру на вайбер
машина котра не підводить. пишіть на WhatsApp поганий зв'язок.
Пропоную вашій увазі мазду 323 в кузові ВА з об'ємом двигуна 1,8л. В машині є: - сигналізація - коректор фар - світло ксенон - протитуманні фари - шумоізоляція - шкіряний салон (хоч і еко-шкіра та за 8 років тримається і виглядає дуже гарно) - тоновані вікна - електросклопідйомники всіх вікон - електричне регулювання дзеркал - кондиціонер який працює і нічого не потрібно дозаправляти. - гідропідсилювач керма - ГБО 4го покоління. 10л газу по місту на 100км!!!!!!!!! Із мінусів - лак на капоті та передньому бампері та корозія правої задньої арки та на стійці біля лобового скла. Звісно за 28 років машина була фарбована, пробіг рідний, проїде ще стільки ж! Ніколи не підводить, заводиться в будьяку погоду. ТО робилося кожні 8тис, ніяких колхозів, запчастин з ланосів та вазів, все або з розборок, або оригінал. 15ті колеса. Навесні перебрана підвіска в коло, ніяких проставок, др....вок та інших приблуд, все в оригінальному стані. По коробці ніяких зауважень, як міняв сальники півроку тому то всі шестерні та синхрони були як нові. Їде м'яко, не дивлячись на наклейки дріфтом та іншими приколами не займався)) Авторіа розпізнало 5 власників, 3 з яких формальне переоформлення в межах сім'ї.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?