Я власник (перший і єдиний). Після незначного ДТП. Технічно все працює бездоганно (ходова, всі агрегатити, всі рідини без пошкоджень). Мінімум «колхоза», все мінялось завчасно і на нове. Нові стойки та задні амортизатори. Нова зимова резина. ГБО 4 покоління вписане в техпаспорт. Двигун без проблем!!! Сідушки,як нові, весь час в чохлах. Автомагнітола Pioneer. В таксі не працювала. Хто забажає придбати на відновлення - невеличка знижка. Страховка до квітня 2026р. Потрібен кузовний ремонт правоі верхньоі частини кузова + переднє скло. Бажання зайнятись ремонтом немає, давно планував поміняти на іншу. Відповім по суті. Автомобіль марки Dacia Logan Ambiance,2006 р.в., пробіг >215 тис.км, темно червоного кольору. Бензиновий 8-ми клапанний двигун К7J, об’ємом 1390 см.куб. Автомобіль на ходу, зауважень по ходовій частині і електрообладнанню немає. В салоні автомобіля не палили. ГБО на авто працює відмінно. На місці запасного колеса встановлено балон на 42л. Логан обладнаний гідропідсилювачем керма та автокондиціонером. Кондиціонер працює. «Колдун» на місці.
Део Ланос: Польська збірка а тому кузов в гарному стані, як на свої роки. Все видно на фото. Машина в доброму стані, заводиться як на газу так і на бензині! Стоять лед- лампи, що світять набагато краще ніж штатна оптика, обезшумлені передні двері і арки передніх коліс .Поміняне масло і фільтр в двигуні а також масло МКП, машина використовується щодня, ніколи не підводила, хто хоче простий, дешевий в експлуатації автомобіль - це він!!! Військовим буде гарний торг!!!
Машина не ідеал, але на повному ходу, їздить кожен день, торг
Газ 53 Асенізатор, на ходу, бочка 5 кубів, насос в хорошому стані, модель 53. Газ, бензин. З документами все гаразд!
Авто пригнав моряк у 94 році, купувалася в автосалоні Японії. Він поїздив якийсь час і далі вона потрапила до нас у сім'ю, з того часу нікуди далі не продавалася. Машина в хорошому технічному стані, заводиться на холодну з половини оберту навіть через тиждень простою. Не димить, не їсть масло. Ближнє, дальнє світло, туманки працюють правильно. По кузову — все видно по фотографіях, по салону — все в порядку, як для машини 90 року. Загалом, стан — сів, поїхав Машина приносить задоволення, привертає увагу людей, які люблять японські праворульні авто Встановлено ГБО. Комплектація машини непогана - електронні склопідйомники, електричні дзеркала, дуже рідкісна приладова цифрова панель, оригінальні тканинні килимки, підсвічують фари при повороті На 275 тисячах пробігу міняв ГРМ, подушки двигуна. Авто доглянуте Кондиціонер є, але не заправлений Є чохли на сидіння, літня гума жива, є комплект зимової гуми, запаска Телефонуйте, пишіть. Можливий адекватний торг біля капота Кількість власників: 2 VIN: SV320005612
Авто в нормальному стані. Сів та поїхав. Візуально як на фото, кузов не гнилий. Значних вкладень не потребує. Детальніше за телефоном. Можливий торг.
Продам Део стан збережений, газ 4 покоління вписаний, вкладень не потребує, з документами порядок.
Встановлено ГБО , шумоізоляція салону, легкосплавні диски, цетральний замок, туманки, тонування,магнітола 4 колонки, кузов ціли без рижиків зимою неїздила є додаткові запчастини я други власник, перериєстрація, масло мінялось кожних 7000 двигун масла небере. Нова зимова ризина. Звертатися з тел. **********
Продається авто в нормальну робочому стані, все працює, використовується кожен день, кондиціонер працює, заправлений, 500 кілометрів тому була замінена рульова рейка є ще один комплект коліс на титанах, в автомобілі присутні проблеми по кузову...
Продам квадроцикл KAYO Bull 200, 2020 року випуску. Пробіг — 5300 км. Технічно в хорошому стані, мотор працює добре, їде бодро. По пластику та загальному стану — доглянутий, використовувався акуратно. Квадроцикл з документами, стоїть на обліку, є номерні знаки. Підійде як для відпочинку, так і для повсякденного користування. Детальніше по телефону або в повідомлення.
Авто з Канади, пробіг в кілометрах. Аналог європейської Mazda 323 (кузов BJ). Двигун ZM-01, "не гне клапана". 4 ст.-автомат. Авто в задовільному стані. Розхід газу: траса 9-10 л., місто 12-13 л. Останні роки авто експлуатується рідко. Обов’язкове переоформлення на нового власника. Торг. Прохання телефонувати (не писати) з 12.00. до 21.00. Гарного дня!
Авто в хорошому стані, продається, бо купили інше
продам авто,6 років в одних руках,обслуговувалось вчасно,двигун 1,6 AKL,коробка 5 ступка,газ 4-го покоління розхід на газу 8-9л.,
Продам автомобіль в гарному стані.Перша регістрація в 2010р. 210тис пробігу
Продам Опель омега б 1996 року,2.0 газ/бензин,технічно в хорошому стані,є нюанси по кузову,пробіг 367000,ціна 2000$-торг,за більш детальною інформацією в лс
Легендарний компактний хетчбек, який не потребує жодних затрат, авто повністю обслужено, в ідеальному стані. Нові ксенонові фари. Працює як на бензині так і на газу. Економічний двигун, легкість в обслуговуванні й німецька якість зробили Corsa B ідеальним варіантом для міста та щоденного користування + донар на ходу
Напівпричіп разом з контейнером
Авто в робочому стані. Всі деталі по телефону
Продам Опель Вектра Б, у відмінному стані, двигун не димить, масло не бере, коробка підвіска працює без нарікань, пороги, арки, днище все ціле, кузов без рижиків, електрика в нормі, багато що замінено і зроблено.
Авто на ходу, майже все працює,торг біля капоту
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?