Авто в гарному стані. Нова ходова, нова гума, перебраний двигун. Встановилено нову суху вебасто.
Гарне авто як для першої машинки,так і для навчальної.Дуже проста та не дорога в обслуговуванні.Багато що вдосконаленно в авто і додано для більш комфортного пересування дорогами.Двигун надійний та простий в обслуговуванні 1,5 працюе добре,масло не бере.Ланос прошитий прошивкою від bamрerdima для єкономіі на бензин +під газ .Екологія вирізана.Встановленно та вписано в тех. паспорт ГБО-3.По комплектації з салону :ГУР,регулювана рульова колонка,кондиціонер(холодить,но мабуть треба дозоправити).,протитуманні фари .Ходова обслужена.Авто в продажу на зимовій резині r14(в багажнику докатка теж на 14").Для комфортного пересування додатково заінстальованно: панель приладів від Лачетті;БК i-Red 2,0;Салонне дзеркало з авто затемненням;бокові дзеркала асферичні з підігрівом;передні сидіння BMW е36;перетянутті в шкіру вставки карт дверей+підлокітник.Тонер в круг+лобове.Єлектростеклопідъемники всіх 4 дверей;Безшумні замки дверей від Лачетті;підсвітка бардачка;подвійна USB зарядка;eva килимки;амортизатори+обшивка багажника.Магнітола Pioneer ;компонентна акустика Vibe 16" спереду та ззаду.Дві пари ключів.Встановленний але не підключений по електриці фаркоп(використовувався виключно як парктронік).Мае тріщіну на лобовому склі,але з вулиці не видно.Звісно е до чого прикласти руки,авто не нове.А так Ланосяра сів та поїхав,тільки заправляй пальне.Віддаю рейлінгі багажника на кришу,та комплект резини на дисках.Без перекупів.Переоформлення через Дію.В продажі авто до 5 липня,потім буде в Дніпрі.
авто в гарному стані замінено ГРМ всі рідини нічого по машині робити не треба Нова гума на r14 +зима
Мото опслужений економний легкий з обліку зніму або випишу генералку в подарунок шлем кофри і змазку цепки.
Авто в хорошому стані,варити красить непотрібо,резина зима ,гбц повністю після ремонту, шліфована гбц перевірена на тріщини,замінено сальники клапанів,протерті клапана,замінені сідла,замінено термостат,нові провода,свічки,кришка трамблера,бігунок, карбіратор налаштований,є некритичні нюанси по ходовій, цікавить обмін на дешевше авто .
Авто в доброму стані,двигун після кап-ремонту.Поршня з виборкой,при обриві ременя клапана не гне.Ремні,ролики,масло (нове).Гальмівні барабани та колодки "нові".Резина майже нова.Є незначні лако-фарбові пошкодження,але на швидкість не впливає.На виїзд не виїзджаю,кого цікавить ,приїжайте та дивіться.Я власник(документи в нормі)
Автомобіль в гарному стані всі запитання по телефону
продам машинка нормальном состоянии по всем вопросам звоните, пишите.
Замінено ГРМ масло фільтра антифриз свічі. Переварені пороги 1,5мм сталь, зимова гума передні майже нові,задні ще походять сезон. також є оригінальні титани з літніми шинами,літні вже трохи втомилися. Двигун ідеальний масло не бере,заливав тільки хороше 5w30. на задніх арках є трохи іржі.
Авто в доброму стані всі питання за номером
Всі питання по телефону.
Двигун 2,3 літри,газ бензин , гбо 4 покоління .Газ вписаний, власник один. Всі питання по телефону.
Продам Audi A6 1999року. Мотор, коробка та ходова без зауважень. Є нюанси по кузову та незначні по салону(все є на фото). Технічно автомобіль справний, двухзонний клімат контроль, круїз контроль, електрорегулювання сидінь. Ціна вказана з урахуванням всіх нюансів, торг мінімальний.
2500 без торгу сів поїхав номер телефону
Сімейний автомобіль, у гарному технічному стані хетчбек. В одному користуванні з 2007 року. В наявності повна історія обслуговування.Добрим людям буде скидка на встановлення газу та оформлення. Докладніше за телефоном.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?