добрий автомобіль на повному ходу, встановлено гбо
Продам автомобіль, я третя власниця , машина на ходу, мінялось масло, мінялися розходніки, робилась ходова
Продам авто в хорошому технічному стані.По кузову є моменти з ржавчиною. Пошкоджений передній бампер. По машині робилося зчеплення , колодки масла фільтра замінені, зроблені тормоза , стартер . Підвіска в гарному стані, мотор без нарікань. Встановлена не погана музика .
Добрий стан на ходу без проблем
Продаєця авто їздила девочка слідкувала за автом чисти та охайний салон лако красочне без зауважень Ходова як мячик без нарікань Кпп не вибиває не виє Двигун не димить не каптить зроблено ТО Стоїть не погана музика Ева коврики
Продам Астру, росхід 5-6л на сто, стан машини сів поїхав, машина в дуже гарному состояние,есть нюанс по кузуву..дуже багато є запчастин, всі деталі по телефону 06******96 Саня
Автомобіль в хорошому технічному стані, 1.5 , 16 клапаннів, в одних руках пробіг рідний, 147,5 т.км, двигун працює відмінно, по коробці та ходовій також проблем нема Нова АКБ. Новий герератор. Ведеться сервісна книжка з відмітками ТО та заміни запчастин. В заводській фарбі. Обролена антикором після покупки з салону. Є локальні місця корозії -на фото- жоден слід корозії не зароблявся.
На жаль, через обставини, що склалися, з сумом продам лише в хороші руки свій улюблений автомобіль, у надії, що новий власник так само любитиме його та, за бажання, усуне вікові недоліки, і авто приноситиме йому лише позитивні емоції! Я другий власник, володію автомобілем з 2003 року. Автомобіль на ходу, проблем з мотором і ходовою частиною не спостерігається, витрата оливи невелика — приблизно літр на 10 000 км, досі заливаю синтетику 5W-40. Обвіс виготовлений на замовлення. Капот, дах і багажник обклеєні плівкою 3M «під карбон». На водійському сидінні пошкоджена шкіра. На лакофарбовому покритті є незначні подряпини та сколи, усі вони некритичні й не впадають в око. Передній бампер має тріщини, зсередини проклеєні. Є два комплекти фар і задніх ліхтарів: штатні та з полікарбонату. На пробігу 280 000 км були замінені кільця, вкладиші, маслознімні ковпачки клапанів, гідрокомпенсатори тощо. На жаль, почали гнити задні арки, останні кілька років автомобіль майже не використовується. У серйозних ДТП не брав участі, у 2006 році на слизькій дорозі на невеликій швидкості в’їхав у вантажівку — були замінені капот і решітка радіатора. Продаж тільки з перереєстрацією. Пишіть або телефонуйте лише на Viber. Відповім на всі запитання, що вас цікавлять.
Продам хороший, надійний, доглянутий автомобіль. Не пошарпаний і не покоцаний. Двигун масла не бере. Вкладень не портебує! Деталі за тел.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?