Продам жили СК 2 10-го Года випуска машина технічно ісправна полностью треба замінити пороги і задні ароки резина акб страховка свіжа добра музика є тогр деталі по телефону
Продам легенду, БЕЗ ТОРГУ,Скинув ціну вже на всі Ваші недоліки,авто не Нове!!!, ходова в повному порядку ( перевіремо на СТО), двигун без нарікань ( не троїть і т.д.), є не великі нюанси на фото видно ( рижики з передніх арок не кретично ( зроблю скидку при представнику СТО). Замінено ремень ГРМ, роліки , помпа , масла фільтра не давно є записи . два ключа, підігрів сидінь, дзеркал, біксенон, гарна музика, резина 70 %, АКБ отлічний, круїз контроль, кондиціонер є потрібно підключити тільки • Обмін не цікавить ! • Перекупи не телефонуйте !!
по документах БОРТОВИЙ Тара з Рено преміум є2 14 200 BPW eco plus Рама не крива, не варена, не трухла, бажано рідфарбувати. 3 роки тому, був мішок, їздив за кордон. зробили зерновоз 59 кубів, вантажопідйомність 25.5т вигрузка: зад/бік (повністю права сторона відкривається) ходова зроблена: сайлентблоки замінено, 2 амортизатора нових, 3 подушки нові ресора нова колодки переклепані (перший ремонт всі) одна колодка нова, роліки, пружини мінялись з половини вали зроблено. Освітлення рік тому все нове ставили. Палець новий. Загалом за 2 роки зробили все, що тільки можна, за цих же 2 роки причіп проїхав близько 30тис км Лапи роблять тільки повільно тільки переоформлення! Не соромтесь, дзвоніть, питайте! По торгуємся, домовимось.
Автомобіль у гарному стані для своїх років, двигун працює рівно, газ/бензин, коробка автомат не штовхається, по кузову ціла, без дтп, будь-який вид переоформлення.
Продам фольцваген кадді , автомобіль в непоганому стані , на ходу сів поїхав всі питання по телефону
У продажу повний Ланос , с кондиціонером , електро підйомниками , гідропідсилювачем, сигналізація, ВТ магнітола . Двигун 1.5, працює гарно, мкпп перемикає чітко! Чекаю вас на огляд автомобіля! За детальнішою інформацію пишіть або телефонуйте за номером телефона)!
Продам авто у гарному стані,сів і поїхав,нічого робити не потрібно.
Авто після ДТП . Деталі по телефону!!
Продаю в такому стані як на фото. Є нюанси по кузову. На ходу. Все працює.Авто на зимовій гумі. Також є літня резина на оригінальних дисках.
Не потребує вкладень.
Авто куплене в автосалоні у 2010 році, я перший власник. Стоїть ГБО4, своєчасне обслуговування на ТО. На свій вік авто в хорошому стані, так як в одних руках. Хороший торг біля авто, по тел.не торгуюсь. Номер для зв'язку:ан.
продам ниву
авто в хорошому стані
Ходова не стукає Не гнила Двигун після кап ремонту Деталі за номером телефону Пасажир
Продам калину, на ходу, газ 4 покоління, нічого робити по ній не потрібно
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?