Продам Ауді а4б5 на повному ходу задня ходова перебрана по мотору коробці питань немає на повному ходу салон в гарному стані збережений музика BOSE ціна???
Продам свій мотоцикл, пробіг 7500км мот обслужений, замінив мастило, усі фільтра, передню зірку на двигуні , стоять нові колодки перед зад Поставив короткоходку ручку газу Nibbi Стоять кастом курки щеплення та переднього гальма Є захист рук заводський Передня гума нова, ставив комплект перед зад, їздив часто по асфальтній дорозі через це стер задню покришку потрібна її заміна Є другий комплект колес мотард R17 , колеса від хускварни, зад 160мм перед 120мм Ціна без урахування другого комплекту колес, можу продати колеса як окремо так і в комплекті з мотом Обмін на авто з моєю доплатою ( Ланоси, або ваз не пропонувати) або обмін на мото більшої кубатури з моєю доплатити
Машина на ходу з переоформленням
Автомобіль у гарному технічному стані — кожного дня на ходу, жодного разу не підводив. Всі розхідники змінювались вчасно, обслуговування проводилось регулярно. Кондиціонер працює справно та охолоджує відмінно. Є комплект зимової резини. Страхування авто дійсне до жовтня місяця. За кермом їздила дівчина, тому авто доглянуте та експлуатувалось бережно. Салон чистий, не прокурений. Готовий до будь-яких перевірок. Автомайданчики та перекупів прохання не турбувати. Деталі за телефоном / у повідомленнях
Машина на ходу, бралась для новачка щоб набраться опиту. Поміняні свічки мастило фільтра. Замінений генератор та радіатор охолодження. Всі недоліки видно на фото. Реальному покупцю торг можливий.
документи в порядку,штрафів немає,авто кожного дня на ходу,за біль детальною інформацією звертайтесь за телефоном
Авто стоїть понад 2 роки, регулярно запускаєтся та обкатуєтся всю решту часу авто стоїть в гаражі так як нема кому на ній їздити, газ вписаний в тех паспорт, є сервісна книжка, є невеликі рижики, на фото відмітив, присютній торг, тільки повне переоформлення! По решті пишіть або телефонуйте
Продам авто в хорошому стані, 2й власник, усі питання по тетефону
Не зважаючи на роки,авто в дуже гарному стані!!! Замінено всі стойки,тормозні колодки,ремінь ГРМ,мастило та антифриз.Встановленна нова зимня гума,та акамулятор.По авто працює все та капіталовкладення не потребує.Детальніше за телефоном,в будь який час!!!
Продам Нісан на ходу,технічно справний
Авто в одних руках 7 років, встановлено газ 4 покоління.В гарному стані як на свої роки, всі питання по телефону.
Машина легендарний CADET TSI в доброму стані їде дуже добре не уступає ні якій іномарці добра музика лед приборка добра резина також цікавить обмін кому цікаво дзвоніть більше по телефону
Продам свою машину на ходу, Вкладень не потребує Документи впорядку Любий вид переоформлення Всі питання по тел Газ/бензин не дізель
Продам Ауді 80 машина в хорошому стані! По машині питання тільки по капоту та лобове скло, на фото вказано, ходова,двигун в чудовому стані сів поїхав. Хороша мультимедія з екраном встановлений холодний неон на картах та підсвітка. Спереді встановлені електкосклопідйомники.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?