Продам дорослий двохмістний квадроцикл джанше ямаха 250 кубів на кардані у відмінному стані 2019року. Пластік весь цілий ніде не паяний ходова без шатів та люфтів. Двигун працює добре та обслужений. Світло, повороти- все працює. Фаркоп, захист рук. Квадрік вкладань не потребує сів і поїхав. Торг на каву
двигун коробка ходова все в доброму стані по кузову потрібно варити.
Продам причіп на українській реєстрації. кого цікавить телефонуйте
Машина повністю на ходу сів та поїхав. Більш детальна інформація щодо вказаного номера телефону, прошу дзвонити Про все домовимося. ОБМІН НЕ ІНТЕРЕСУЄ ТІЛЬКИ ПРОДАЖ Станіслав
єсьть вопроси по телефону
Daewoo Lanos1.5 Поляк Газ, бензин. Я власник . Машина використовується кожен день для потреб сім?ї. В досить непоганому стані, є незначні моменти по косметиці, все працює, сів і поїхав. ГБО 2, підігрів заднього скла, передні скло підйомники, резина майже нова. Кузов у нормальному стані. Підійде як перше авто, або для щоденного використання, простий та недорогий в обслуговуванні.Все робилося вчасно( більш детально за телефоном)Переоформлення. Торг в межах розумного.
На свої роки авто в доброму стані. Брали як перше авто для доньки. КПП механіка. Є сліди використання по лкп. Детальна інформація по телефону. На смс та повідомлення не відповідаю. Перекупів прохання не турбувати.
Авто для міста, компактне. Економна машина розхід палива ±9л на 100км. Газ/бензин. По машині великих нюансів немає. Відреставровувана балка з гарантією. Мотор працює чудово, масло не їсть, регулярно кожні 10тис масло змінювалося. Є невеликі нюанси по кузову. Є сервісна книжка, тент для зберіганя авто в сніг та спеку, є страховка в онлайні до 02.27року Авто на повному ходу.
На ходу простий дізель.
Власне авто куплене в салоні. Не бите . Пробіг рідний. Авто в хорошому технічному стані. Всі подробиці по телефону.
Продам дідуся Passat B3. Автомобіль у хорошому, робочому стані. Є нюанси по кузову, тому що машина у роках. Ходова перебрана повністю. Витратники замінено. Багато хто знає, що Passat машина надійна та дешева в обслуговуванні. Нові двірники. Електроніка працює. Двигун не троїть, добре працює, в -15 ° заводили без проблем. Машина щодня на ходу.
Авто в гарному стані,вся в рідній фарбі,варити,красити не потрібно,не гнила і не іржава,газ 3 покоління,вписаний,я власник,бажано переоформлення.
Авто в робочому стані. Багато замінено по авто. Нюанси на фото.
на ходу не гнилой
Двох листова полурисора, новий круг, більше інформації по телефону.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?