Продам авто в гарному стані, сів - поїхав. Двигун масла не бере, коробка дуже легко переключається. Гідропідсилювач керма працює. Стеклопідйомники працюють усі. Освітлення ближнє - лінзи. Є нюанси по кузову. Торг присутній. Переоформлення в Сервісному центрі ДАІ.
Авто в гарному стані обслуговується свєчасно.
Продаю глльфік 3, стан максимально показав на фото. Вибачайте, але роки беруть своє, якість металу дозволить ще їздити і їздити на ньому. Чесно кажучи, я б його й не продавав, але з'явилась алергія, і з відкритим вікнами тепер їздити хреново. Взяв, вимушено, машину з кондиціонером. Щодо зими, то пічка в ньому працює як скажена, був один нюанс, який поремонтував, що доводилось відкривати вікна і провітрювати від спеки. Машину купував і ремонтував все не на абияк, а зробив і забув. Десь навіть є записи що і коли робив. Їздити на цьому авто дуже класно, в ньому є своя неповторна фішка, характер, глльфік компактний і їздити на ньому величезне задоволення в місті, легко паркуватись. На трасі задніх не пасе якщо треба десь встигнути 140-150 їде без проблем. А, і дітям дуже подобаються сидіння, навіть більше ніж в більшості сучасних авто.
Автомобіль в робочому стані, сів і поїхав.
1993г. Вольво 850 ,2.5 об'єм,г/б, в гарному стані,все працює,двс огонь. Всі подробиці по телефону. 05******61. Обухів. ціна2500…
Всім привіт Власник продажі sens, причина продажі - перехід на авто в дорожчому ціновому діапазоні Обслужене авто: перебрана ходова частина, новий акумулятор, резина в дуже хорошосу стані, новий радіатор (видно по фото), чистий охайний салон, вкладень авто не потребує. Машина знаходиться у М Мукачево Торг тільки біля автомобіля Обмін можливий виключно на авто рівня golf 4, zafita, тощо.
Продам ВАЗ 2110, 2005 рік, двигун 1.6 (8 клапанів). Автомобіль у хорошому стані як для своїх років. Кузов зберігся добре, без серйозних пошкоджень, виглядає гідно. Двигун працює рівно, заводиться з пів оберту, коробка передач без зауважень. Ходова частина в нормі, машина впевнено їде і не потребує термінових вкладень. Салон акуратний. Економічний та простий в обслуговуванні автомобіль. Відмінний варіант для щоденної експлуатації, роботи або як перше авто. Документи в порядку, будь-яке переоформлення. Реальному покупцеві розумний торг біля автомобіля.
До вашої уваги Хонда форза Z 2009 року в ідеальному на свої роки. Всі масла фільтра замінені на 30000 км. Мотор працює ідеально. Ремінь живий є АБС без ключовий доступ ,спорт режим круїз і так далі кожна кнопка працює.Додатково доставлений кофр та вітрове скло. До сезону готовий реальному покупцю торг ********** Рома
перший та единий власник.
Продаю авто бо придбав собі інше. Стан - задовільний. Кого цікавить усі деталі по телефону або у месенжерах. В подарунок до авто віддам комплект зимової гуми на металевих дисках.
машина зроблена, тобто, пружини що задні що передні поміняно,ходова,масло,фільтра,газ -фільтра,редуктор поміняв, задні салінблоки, каталізатор вирізаний,поставлено пламегаситель.Робилась для себе,світло-поставлено леди лампи хороші,свічі поставлені нові,колеса зима р15,цікавить обмін на мінівен.з мінусу по машині це пороги, потрібно дивитись,в саме з заду сантиметрів 20 треба заварити і все,машина на свої роки ще добра ,я власник.всім мирного неба.
Абсолютно без вкладень! Вкладено чимало коштів. Мотор масло не бере взагалі! Працює на бензині та на газу без проблем! Кузов без будь-яких вогнищ корозії. Виконано шумо-віброізоляцію всього кузова! Встановлена хороша музика (процесорна магнітола Pioneer + сабвуфер)! Свіжий акумулятор. Електросклопідйомники. Сигналізація. Хороший BiLed-світ. У ходу дуже добре тримає трасу (заміна стійок, пружин, колодок, + встановлена додаткова стабілізація стійкості)!
Продам DAEWOO LANOS 2004 року випуску, поляк, у задовільному стані, двигун 1.6, максимальна комплектація, кондиціонер, подушка безпеки водія, центральний замок, регулювання положення керма, тканинна оббивка, задні сидіння складаються.
Продається маленьке але доволі просторе в салоні авто,комплектація Best 1.0 (4 циліндри) набагато тяговитіший від 0.8.Авто маневрене і компактне ідеально підійде для початківців чи дівчини,не дороге в обслуговуванні.Новий акумулятор. Два клмплекти резини,літо на легкосплавах,виглядає гарно. Стан нормальний,обслуговувалося вчасно,на ходу кожен день їздить дружина. На пробігу 150000 було проведено капіталку двигуна повністю з заміною ГБЦ тому двигун як новий. З недоліків тріснуте лобове,якщо не поміняю то буде торг. Машинка сів поїхав!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?