Один власник. Інжектор. Не фарбована. Рідна фарба. Коробка п'ятиступка. Гума майже нова. Двигун масла не бере. Ходова в гарному стані. Газове обладнання другого покоління вписане в техпаспорт.
Опель в нормальному состоянию, росхід 5.5 на 100км
Поліз лак на капоті ,криші і багажнику тріснуте лобове скло ,коробка ,двигун ходова в нормі , кондиціонер дує як холодним так і теплим,підігрів передніх сидінь.Автомобіль на кожен день газ 4 покоління вписаний в тех.паспорт їде хорошо як на газу так і на бензині ,розхід палива радує 8-10 л газу в залежності як їхати .Купівля тільки з переоформленням.Автомобіль можна подивитися в смт.Саврань ,все остальне по телефону.Торг біля капоту!
Продам власне авто! На додаткові питання відповім по телефону.
Продам Chery Amulet 2008 рік, 1,6 газ/бензин, пробіг 170 тисяч км., стан доглянутий( багато чого зробив та поміняв), не гнилий кузов, машину доглядав і робив все як для себе (кошти на обслуговування не жалів). Авто на впевненому ходу, яке зможе привернути вашу увагу. Ціна та пропозиції писати в особисті або телефонуйте за номеромлад.
Авто без ржавчини та підкрасів один власник є зимова ризина на дисках торг біля капота всі розходніки замінені
Продам Део Сенс 2005р.газ-бензин.Машинка в середньому стані.Непоганий торг біля капота.
Продам в гарному робочому стані. Всі питання по телефону.
Продам автомобіль , були замінені розхідники, та встановлений новий акумулятор, є невеличкі моменти по кузову(прикріплене фото) більше деталей по телефону,
машина доброму стані! сидіння з підігрівом! Можливий торг!!!
Авто в гарному стані,замінені помпа,термостат,грм та ролік,фільтр та масло.Без гбо.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?