Авто на повному бойовому ходу. Всі деталі за телефоном. Зверніть за номером:
авто технично в гарному стані перебрана вся ходова,нові передні,задні стойки нові передні тормозні діски,колодки,супорт на задніх барабанах нові накладки по мотору все супер,не труїть,масла не їсть по косметиці видно все на фото
Авто в справному сиані
Руль сделан под заказ, выхлоп в стиле минигана, который крутится при езде, аэрография, сам чоппер в стиле под черепа, двигатель в отличном состоянии. Сел поехал. Чоппер для души, мотоцикл, который ты берешь и мчишь куда душе угодно, очень практичен и удобен, никаких нареканий по нему ни разу не было, сам лично за ним следил и ухаживал. Вид вызывает, так как выглядит очень антуражно, за счёт черепов, да и цвет очень вызывающий. В общем и целом, взгляды собирает. Брал себе как подарок на 50 лет, но в связи с обстоятельствами сейчас нет возможности куда-либо выехать и дать жару как в былые времена.
Продам чери 311 2011года робот (AMT), авто на ходу, мотор работает как часики, масло не ест, коробка не пинает, есть ньюансы только по кузову, видно на фото
Автомобіль на свої роки цілком в задовільному стані. В автомобілі чудова музика та крутий самбуфер. Не гнила,є нюанси по ходовій. В цілому не поганий автомобіль, надійний та чудовий за свої кошти та на свої роки.
Продам автомобіль технічно справний стан добрий кондиціонер та пічка працює добре
Машина на ходу, все вопросы по телефону,на смс не отвечаю
Продам авто в гарному стані, по двигунові нарікань немає працює ідеально та тихо, всі рідини замінені, по підвіскі нічого не стукає все обслужено, нова зимова гума, розхід 10 по місту, 8 по трасі, по кузову є питання рижики, подряпини, тріщина на передньому бампері, установленого led-світло, непогана акустика, володію автом 6 років, будь який вид переоформлення,продаж без сабфувера більше інформації по телефону, Торг біля капоту
деталі за телефоном
Авто в хорошому стані. Є незначні дефекти по кузову, не гнила, на багажнику пооблазив лак. Потрібно глянути до ходової, але критичного немає. Коробка в хорошому стані, двигун в хорошому стані, масла не бере, у 2022 замінено головку циліндрів (в зборі), ремні, роліки, фільтри, помпу, ГРМ. Їде дуже добре. По салону, потрібно перетягнути потолок - провис. По електриці все працює. Авто на свої роки в досить хорошому стані. В 2021р встановлено нове ГБО 4 покоління, їде добре. Решту питаннь, кого цікавить по телефону. Пишіть в повідомленні, не завжди маю можливість розмовля. ТОРГ. Обмін БЕЗ моєї доплати
.
газ бензин працює ідеально
Авто технічно справне. Салон в чудовому стані.За весь час користування жодного разу не підвела. Арки та двері ржаві. Всі інші питання по телефону.
Продається класний ХЕТЧБЕК-В чистий китаєць економічний ,маневру вальний ,салон об'ємний багажник вмістимий кузов оцинкований ,вихлопна труба з нержавіки , двигун робить чітко. Автомобіль в робочому стані потребує не великих вкладень, заміну дзеркал та частково покраски кузова.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?