Власний авто, не планував продавати. Пригнав з Німеччини в кінці 2018. Розмитнив восени 21го. Влітку 21го зробив ходову по кругу на 700$. Все що було за потрібне. В кінці 23го була проблема з двигуном. Вирішив не замінювати двигун с іншої машини, зробив капітальний ремонт за 2.200€ і користувався далі без жодного питання. Ремонтував виключно у перевіренного майстра, автосалон Skoda на Берестейскому 67 має відомості про історію ремонту і експлуатації. Там же можна буде підключитися компьютером, щоб глянути сінусоіду двигуна. Тому що тільки так можна запобігти проблемам в майбутньому з двигуном. Після капітального ремонта авто проїхало 70тис. Майстер сказав, що сміливо після ремонту проїде 300тис. Після ремонту по двигуну не було жодного нарікання. Сам знаходжусь за кордоном з початку 25р, а авто з початку 25року знаходиться у батьків в гаражі, котрі користувалися моїм авто дуже рідко. Не планував продавати авто, вважав що передам її батькам і все. Але вони збираються брати електрокар, а собі тут я вже купив Roomster 2011р. Жінка на права ще не сдала. Я б і не продавав, залишив би для батьків як резервна, але їм потрібне місце в гаражі, тому вимушений розпрощатись з авто, яке відпрацювало так, як свого часу працював сімейний land cruiser. За такі гроші я був більш ніж радий мати таку надійну автівку.
Автомобіль в нормальному робочому стані.
У відмінному стані, вкладень взагалі не потребує. Не гнила, без рижиків та ржавчини, є пару невеликих царапин на бампері, днище оброблено 04.2026. Ходова зроблена: замінено стойки, передні пружини, наконечники, стабілізатори, шарові, підшипники ступиці всі салейнтблоки, гальмівні диски та супорта нові, замінено гальмівну рідину, колодки перед та зад(BREMBO). Замінено зчеплення, ремінь генератора та мастило в МКПП. Новий стартер, генератор відреставровано. LED лампи в фарах. Легкосплавні диски R15 made in Germany. Резина в гарному стані. 01.06.2026 замінено мастило двигуна, паливний, повітряний та фільтр салону. Новий радіатор та антифриз. Продаж тільки з переоформленням на нового власника. Всі питання по телефону.
Авто в хорошому стані, на ходу. Всі деталі по телефону за номером: ( Людмила)
Машина в гарному стані, обслужена, ремінь ГРМ та помпу міняв 20 тис. км назад. 2 комплекти резини. Люк не протікає. Є тріщина в лобовому зі сторони пасажира, огляду не заважає. Продаж з переоформленням. Торг біля капоту.
Продам Chevrolet Lacetti 1.8 АТ 2005 газ/бензин Авто в хорошому стані, сів і поїхав. Двигун 1.8 працює відмінно, коробка без проблем. Газ працює відмінно , машина економна та комфортна. По техніці все справне, салон охайний. Хороша комплектація: кондиціонер/клімат, електропакет, гідропідсилювач, центральний замок. Документи в порядку, будь-яке переоформлення.
Авто в доброму станi.Езжу кожного дня.Працюе се добре.
Добрий день! продам Ланос АКПП, їде жваво. пробіг невеликий. Салон доглянутий, У мене трохи більше року. Оформлений на дружину, вона і пересувалася на ньому. Непогана машина, продам за розумну ціну! Пишіть усім добра!
Лачетті 2006 року 1,6 газ бензин Обслугована машина, нічого не стукає, масло, фільтри замінені. Є рудики по кузову, подряпини, сліди експлуатації. А так загалом заправляй і катайся
Доброго дня,авто знаходиться в г.КОНОТОП. Дзвоніть все розповім телефоном,або при зустрічі, продам, друге авто в сім'ї.Обмін тільки на гольф 5 на евро номерах!
Авто на свої роки в гарному стані. Вчасно проводилось ТО. Сів і поїхав. За більш детальною інформацією звертайтеся по телефону або пишіть у месенджер.
Продаю своє авто, у власності вже 2 роки. Автомобіль на впевненому ходу, постійно використовується. Кондиціонер працює, заправлений, електроніка вся працює. Літня резина 2025 року, є комплект зимової. Деталі за телефоном.
Авто на ходу сів поїхав.Без торгу.На смс невідповідаю.
Продаю свій мотоцикл, по техніці і стану все на відмінно, мотоцикл обслуговувався тільки на дилерському сервісі Ямаха, після 5 тис. зроблене ТО, яке зафіксоване в сервісній книзі. Був придбаний в 2025 році в дилера Ямаха. За додатковою інформацією звертатися в особисті повідомлення, все надам та проінформую.
Продам Fiat Doblo 1.9D 2005 року. На свої роки в гарному стані. Грузово-пасажирська. Додатково встановлений другий ряд сидінь, які дуже зручно складаються та легко знімаються. Машинка доволі жвава, не повільна 1.9D. В комплекті літня та зимня гума.
«народний» автомобіль завдяки адекватному співвідношенню ціни, комфорту та вартості обслуговування. Інфо по машинці далі на фото. Страховка до листопада. Гума літо хенкок. Машина технічно справна, щодня на ходу Зроблена для себе Телефонуйте
В нормальному стані, питання по телефону.
Другий власник, продаж не спішний, торг на каву, в додачу зимова резина + литі диски
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?