Продам свою шкоду на надёжном моторе 1.4 с приятным малым расходом топлива, установлено ГБО по ходовой обслужевалась пол года назад, из нюансов трещина на лобовом.
ОБМІН НА мазда деміо
Ladа пріора 2011 рік в гарному стані!!!! Газ вписаний. Документи впорядку. По кузову ціла, без ДТП, гаражне зберігання.
. Продаю авто зв?язку з виїздом за кордон. Продажа авто термінова
авто в рабочем состоянии пассажир восемь мест по документам хозяин диван только 1 мотор масло не берёт ходовая нормальная но нужна замена рулевого наконечника
1.8бензин- газ. 2000 рік. 16 клапанний мотор.4 покоління газова установка.
Продам свою автивку в гарному стані. Відповім на всі питання по телефону.
Opel Meriva 2003 р. 1.6 газ/бензин 4200. Реальному покупцю торг. Авто зроблене для себе, кожен день їжджу, росхідники поміняні, після капремонту двигун, 3000 як замінений ГРМ з помпою, замінене масло в КПП, замінені свічі,ГБО 5 покоління (їсть 1:1) сів поїхав, довго писати... Дзвоніть розкажу 09******99
Продам Opel Omega B, 1995 р.в., 2-літровий бензиновий двигун, 136 к.с., 16 кл. Підвіска дуже м'яка, салон великий і комфортний. Хід нещодавно перебрано, зроблено розвал-сходження. Мотор у дуже хорошому стані. Не димить. Масла не бере. Працює добре. По кузову є маленькі моменти. Салон у дуже хорошому стані. Не курили! Є подушки безпеки, є гідропідсилювач, є склопідйомники на всі двері, є бортовий комп'ютер, є парктронік, є підігрів передніх сидінь, є камера заднього виду, є АБС, є регулювання водійського сидіння. Є двозонний клімат-контроль, є кондиціонер (не заправлений). На литих дисках, є ГБО 4-го покоління, повнорозмірна запаска, аптечка, домкрат, канат для буксирування. Пічка гріє дуже добре, в салоні взимку буде спека. Фари ксенон, є денні ходові вогні. Продаж лише повна перереєстрація на нового власника. Приїжджайте, дивіться – не пошкодуєте!
Салон доглянутий, Led фари, двигун працює як годинник, газу, масла, фільтра всі замінені. Усі деталі за телефоном.
авто в гарному стані, повністю зроблена ходова ,нове аккб,фары нові і туманки гальми,радіатор,грм, зроблено Т. О, масло не їсть ,не димить,робив головку грошей не шкодував власне авто робив все що можливо, гнилі немає,є декілька вм'ятини маленькі. Дзвоніть все розповім
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?