Автомобиль в рабочем состоянии.Ходовая часть полностью обслужена, Посилені бампера Электросклоподьемники.Практично нова резина Салон в ідеальному стані
Продам авто в гарному стані,як візуально так і технічно з рідним пробігом
Продам рено смбол 2006 года.1.4 обьем 8 клапанов.состояние на фото кондиционер ,стеклопоьемники.усилитель руля
Audi A4 B5. 1999 р. випуску. 1.6 бензин. Синій металік. Можливий торг. Всі питання по тел.
Продам невеликий, дуже комфортний та зручний автомобіль з великим багажником. Газ-бензин. Автомобіль в гарному технічному стані, не фарбований, своєчасно та повністю обслужений, на останньому технічному обслуговуванні зроблено заміну комплекту ГРМ. Двигун, коробка передач та ходова зауважень немає. Все працює як годинник. Невеликий торг біля капоту. Телефонуйте відповім на всі ваші запитання.
Продам авто в хорошем состоянии ,ацынкованый кузов не гнилая ,варить не нужно салон чистый не прокуриный,есть переднии стеклоподемники,гидроусилитель,климатконтроль,автосигнализация,по всем вопросам звоните отвечу если не на роботе,
Технічно справне авто розхідні матеріали змінювалися вчасно небільше 8 тисяч. Всім вдалих продаж та покупок.
Продам свій Lancer Торг біля машини. Покупцю в подарунок комплект зимових коліс.
Mazda 626 Автомобіль у хорошому стані. По кузову не гнилий, без рижиків і т.п. Документи в повному порядку. Поміняний ГРМ, ролики, масла. По коробці зауважень нет. Салон не затяганий. Ідеальний технічний стан, сів і поїхав! Механіка 2.0 бензин Пробіг 350 тисяч Передній привід Клімат контроль Круїз контроль Усі склопідйомники працюють Підігрів заднього скла + двірники в порядку Документи гаразд. 4 запаски із зимовою гумою, за домовленістю. Телефонуйте
2006 рік, нормальний стан, +літня резина
Продам власне авто, все працює. Резина майже нова. Багато чого замінено. З документами все добре. Тільки переоформлення. Є торг.
Дякую що зацікавились! Форд мондео мк3 Авто в хорошому стані. Пороги та днище поварені. Комплектація chia . Підігрів лобового та заднього скла Газ вписаний. Колеса зимові Dunlop. 6-7 мм Переоформлення !!! Пічка гріє гарно. Масло мінялось 3,7 т.км. тому. Їде бодро як на газі, так і на бензині. Багато чого зроблено, замінено. Подаю тому, що потрібно більше авто. Фото додам пізніше. Телефонуйте, пишіть. Торг розумний. Дякую за увагу!!!
Едет хорошо, масло не ест, газ вписанный, комплектация полная, подогрев сидений есть(Не подключен)кондёр греет. Требует небольших вложений в стеклоподъемники и по электрике светится датчик давления масла.
Автомобіль в гарному стані, на ходу кожен день. Фільтра,свічки, оливи замінені 200 км назад. По кузову є сліди експлуатації (гнилі і дір не має!), днище ціле. Ходова зібрана, нічого не стукає, рулиться відмінно. Мотор m50b20 vanos, працює рівно, не димить, оливи від заміни до заміни грам 200.Тільки зроблена система охолодження. Новий радіатор, термостат, помпа, муфта, розходомір. Резина зима, залишок 80%.Машина повністю готова до зими. Автомобіль на мені, будь який вид переоформлення. Торг біля капоту.
Продам течика, автомобіль два роки стоїть без діла, продам бо не користуюсь ним та немає часу обслужити так як давно стоїть. Ходова кузов в доброму стані є деякі пошкодження по ЛФП, двигун потрібно обслужити як мінімум поміняти фільтра масла, автомобіль переоформляєиься по документах проблем не має, присутній хороший торг....
Продам Опель комбо 1.6 бензин в хорошому стані 09******89 вадім
Продам Мазду 626 2.5 газ/бензин в хорошем состояние. Ходовая сделана, машинка сбитая, зимняя резина, сел и поехал.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?