В наявності є 4 4-х метрових і 4 3-х метрових будинків на колесах. В них є: холодильник, мікроволновка, кондиціонер(який дає холод та тепло), гаряча та холодна вода, газове отоплення, газова плитка, акамулятор (12 вольт), інвектор 220/12, ліжко, отсвітлення 220/12, електро лічильник. 4-х метровий 6500$ 3-х метровий 4000$
Машина вовремя обслужена ,все заменено( ГРМ,АКБ новое ) .Не аварийная ,краска родная.Центральный замок ,сигнализация,тонировка,комплект летней резины запасной . Машина в хорошем состоянии ,экономная 1.2,4 двигатель .
Продам авто, головне економне на сьогоднішній день авто. Автомобіль відмінного стану, вкладень не потребує. Грошей на авто не шкодували. Замінив ГРМ, Олію та Фільтр. Зимова гума MICHELIN, що стоїть, майже нова. Захист двигуна. Ходова повністю зроблена, по двигуну зауважень немає. Кузов у ??відмінному стані без корозії та гнилі, салон чистий та акуратний. Кондиціонер працює. Підігрів сидінь, електрозеркала, airbag, противотуманки, мультимедія, сигналізація. Два ключі. Куплений у салоні у 2017р. Один господар. На обмін 5000 $. Торг на місці.
Ланос 1.5, з гідро підсилювачем керма, ГБО 2 вписане у тех.паспорт, їде як на газу так і на бензині. Авто в доброму стані, з камерою заднього виду, 2 Din магнітола, сигналізація, два ключі, салон охайний. Документи в порядку, продаж з переоформленням.
Продам авто в дуже гарному стані, без корозії зовсім, все справне, нове зчеплення, розхід приємний, комфортне приємне авто, в порівнянні зі Шевроле авео та лачеті земля і небо.
Продам Ваз 21114 в гарному стані, рідний пробіг 133 тис.км, нічого робити не потрібно сів і поїхав, бензин-газ вписаний в тех паспорт, продаж тільки з переоформленням, інша детальна інформація по тел.
Все працює нарікань немає. Рижики на арках і переднє праве крило. Потребує косметичного ремонту. Все поміняне та все працює.Всі детальні питання звертайтеся за телефономадим.
Продам Опель Астра G. Замінено ремень ГРМ, ролики натяжителі, помпа на 217 тис км Підшипник блок ступиці правий Стійки стабілізатора Колодки передні. Масло GM 10w40 на 220 тис км Фільтр салону, бензиновий, та газовий теж. Працює хорошо що на газу що на бензині. Їздить кожен день. Дно ціле, пороги арки теж. Антикор дно, пороги, арки. Фаркоп. По витраті пального авто економне що на газу що на бензині Тільки переоформлення на нового власника.
додається комплект зимової гуми на дисках, прошу телефонувати на вайбер, телеграм або вацап, що закріплені за телефоном лайф
Продам причеп зерновоз. Детальніше по телефону.
Продам: Мазду 626, 1998 р., інжектор, газ-бензін, об'єм 1.8, механіка 5-ти ступка, пробіг 453тис.км, кондиціонер, ел.регулювання дзеркал, ел.підйомники переднього скла, + 4 сталеві диски із зимовою гумою, запаска, ходова обслужена, замінений ремінь ГРМ на 450тис.км 3,5 тис.у.о. торг доречний.
Продається ZAZ Forza, від власника, куплений в 2014 році. Гаражне зберігання, чесний пробіг, ніяких ДТП. Автомобілем користувались бережно, ніяких нарікань по мотору, ходовій, електроніці та іншим частинам немає. Помилок немає, чек не горить. Після закінчення гарантії обслуговувався на єдиному СТО. Звичайно є сліди користування, є невелика подряпина на задній арці, але виключно підкрас. Також підкрас переднього бампера. Є кондиціонер, 4 скло підйомника, підігрів сидінь, літня гума - 2023 року. (Також є зима, на дисках). Готовий до перевірок. Віддам виключно в добрі руки. Слава Україні! Будь ласка, дзвоніть краще на воцап бо звʼязку може не бути!
Продам надійного помічника. Нещодавна заміна ремнів, роликів, масла, ремінь грм,опори,шрузи,нове щеплення,ходова перебрана,нові пружини - сів і поїхав!!!
Технічно справний, комфортний автомобіль, легкий хід ,мягка підвіска,хороша шумоізоляція. Салон ухожений зручний і дуже теплий.Мотор обслужений і працює в штатному режимі. Електротехніка освітлення і сигналізація без недоліків. АКБ з 2023 року Резина має пробіг 15000 км.Колесні диски заводські, без пошкоджень. Обладнаний газовою установкою 4-го покоління,про що зроблена відмітка в техпаспорті. Встановлений газовий балон ємкістю 70л. Загальний стан автомобіля: сів-поїхав.
Продам акцент 2004 року.двигун 1.5 бензин двигун працює добре не димить масло не бере,коробка механіка.Звертатись на вайбер так, як нема нагоди бути постійно на зв'язку.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?