Хороший сімейний автомобіль 1.9 dti
прода авто в робочому стані ходова перебрана стоіть гбо 4поколіня не вписаний мотор працюе справно торг. можливий обмі на бус
Машина на ходу, (нужно немного бюджета ) . По технической части все норм , года , подогрев работает ,так все норм
Продаю власне авто, я другий власник. Машина купувалася в Україні в офіційного дилера, брав у свого знайомого, тому вся історія відома. По машині зроблено багато роботи після покупки по підвісці і гальмівній системі. Масло мінялося кожні 8-10 тис. км. Двигун у відмінному стані, заправляв 95-м на ОККО (перший власник лив 95-й на WOG). На сто були здивовані чистотою клапана ЕГР на такому пробігу. Що зроблено з важливого: Повністю перебрана підвіска і гальма: стоять амортизатори Kayaba (було замінено все, крім пружин. Встановлені ремкомплекти на супорти. На 180 тис. замінено комплект ГРМ(контік), привідний ремінь та помпу. 10 тис. км назад замінено зчеплення з корзиною. Поставив дві нові гідроопори двигуна. Трохи більше року тому приварили новий глушник і гофру. Минулої осені куплено новий акумулятор Exide на 60А. Нещодавно замінив на новий задній моторчик склоочисника. Комплектація: Два комплекти ключів, мультилок на коробку, металевий захист картера, рейлінги, фаркоп. Віддаю два комплекти гуми з дисками: літо на литих дисках, зима на штампах. Залишок протектора видно на фото, спокійно вистачить ще на пару років. Що треба зробити: Потрібно замінити прокладку клапанної кришки. Вона ще при покупці трохи підтікала(болячка цих моторів), але після цієї зими масло пішло сильніше, вже капає на захист (до цього від заміни до заміни взагалі не було потреби в доливанні оливи). Треба зробити ревізію ходової після зими. По кузову є рижики, всі виклав на фото, як є. Рідко загоряться значок абс, але подивились датчик і сказали що з ним все ок. Підтягнути ручник, бо після заміни тросу і колодок так і не підтягнув. Треба замінити корпус лівого дзеркала, видно на фото. Торг біля машини піся огляду, можемо заїхати на сто для перевірки.
Продам Citroen Jumpy 2001 року. 9 місць за тп. Повний пасажир. По авто нічого робити не треба, технічно обслужений. Webasta.Продаж не терміновий зі зняттям з обліку. Торг біля авто. Комплект літньої та зимової гуми, один сезон
Куплен в элифант Одесса гос номер первой регистрации я второй хозяин
Продам авто в хорошем состоянии,все вопросы по телефону.
надійний комфортний. все змінюється вчасно. газ бенз.кондиционер.комплект зимней резины.ручная каробка
Продам хонду в хорошому стані. Нове щеплення, АКБ , ручки oxford з підігрівом , лед світло. Доглянутий, обслужений, нічого не капає і не тарахтить, середній розхід палива 5л. Нормальний робочий стан.Заміна ремня грм і роліків свічок запалювання всіх рідин і фільтрів нова гума. Можливий невеликий торг. На сайті буваю рідко, тому якщо є питання телефонуйте. Можливий обмін з моєю доплатою на чопер
машина в повній бойовій готовності мотор, коробка, міст без зауважень в коло нова гума.вся машина в алюмопласті салон весь перешитий стеля боковини. машина вкладень не потребує.
Поміняні задні стойки, передні та задні тормоза (диски, барабани, колодки) встановлена камера заднього виду на дзеркало реєстратор. Модельні чохли на сидіннях. Новий аккум. Два комплекта колес, зима 14, літо 15 на дисках.
Авто в дуже доброму стані, проведено повне ТО, заміна всіх рідин (в тому числі гальмівної та масла в коробці), амортизаторів. Ходова в ідеальному стані. Максимальна комплектація СHIA. Зараз не потребує додаткових витрат. До перебуванні в Україні був один хазяїн (тому так добре збережена). Не бита та не фарбована
Продам комфортне авто Nissan Maxima QX 33 в хорошому стані, машина в одних руках 10 років і ні разу не підводіла. Не була в дтп. Хороша комфортна машина, просторий салон у порядку. Дбайливе використання, ТО. Гаражне зберігання. Ходова норм. Пріїжджайте, оглядайте, невеликий торг. Ціна 3400$ торг.
Продаю свою волшебную помощницу) никогда не подводила, грандиозных поломок не было! Ездила девушка! В машине работает каждая кнопочка! Недавно зделали полностью ходовую, замена масла и фильтров и в коробке передач тоже! Комплект резины в подарок! Авто на полном ходу! Непожалеете) звоните Светлана, отвечу на все вопросы)
Авто в доброму технічному стані.
Продам свою ласточку. Авто в ідеальному технічному стані. Розхід: місто 7.5, траса 6. Завжди вчасно мінялися фільтра і масла. було замінено генератор, насос ГУР, ліва наружна граната, новий акумулятор, новий топливний насос, нові свічки накала, встановлена магнітола з камерою заднього виду Турбіна суха і в ідеальному стані. 5000 назад повністю замінена топливна система на нову. Ходова в ідеалі, двигун працює як годинник. Була проведена профілактика: прочищено інтеркуллер, впускний колектор, радіатор. Світло лед. Всі кнопки працюють, кондиціонер заправлений і працює, пічка жарить)) Із мінусів сколи на бамперах і рижик на правому крилі. На фото видно. Цікавить обмін на авто в універсалі або бус. Перекупів прохання не турбувати. Причина продажу - потрібне більше авто. Торг біля капоту
ходова, рульова рейка зроблені. два комплекти резини зима на металевих дисках, літо на титанах. замінені свічки накалу.
Машина в хорошем состоянии.Пробег оригинальный,согласен на любые проверки.Один хозяин,гаражное хранение.Есть новая летняя резина и хорошая зимняя.Багажник на крышу, фаркоп.Магнитола Сони.Салон как новый.ТО проводилось вовремя,сел и поехал.Возможен небольшой торг.
Всі деталі за номером телефоном)
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?