Машинка у хорошому збереженому стані.
Авто знаходиться село Ободівка. газ 4покліня .кондиціонер працює
Авто кожен день на ходу.питаня по тел.
Хороший варіант для першого автомобіля.Компактний, економний зручний для міста. Є незначні нюанси по кузову які не впливають на експлуатацію. Також потребує ремонту по електриці. Детальніше розповім по телефону. Можливий торг.
Автомобіль в дуже гарному стані, салон чистенький, двигун працює справно, ходова частина без нарікань.
Авто кожен день в ходу, новий цеп грм, 2 комплекта дисків, нові прокладки впускного колектора, прокладка гбц, сальники клапанів, клапана, стартер, масло тільки замінив, почала диміти на холодну, потребує заміни направляючих клапанів
Авто технічно в хорошому стані поміняний стартер генератор зроблена голова мотора всі розвідники мінялись вчасно потребує невеликих зварюваних робіт Степан
машина знаходиться в робочому стані , була заміна двигуна. Жодного разу не підводила,надійна,дешева в обслуговуванні,доволі комфортна. За додатковою інформацією дзвоніть.
Авто 2002 рік Газ бензин Ходова Двигун Коробка без зауважень фарбоване одне заднє крило на всі деталі телефонуйте
Технічно справний автомобіль, працює все що передбачено заводом виробником: -кондиціонер -круїз контроль - ел.регулювання дзеркал -ел.регулювання фар -передні склопідйомники Вмісткий багажник, чудовий варіант для роботи, повсякденних поїздок, по бажанню можна позайматися кузовом, більш детально звоніть по телефону
Машинка не гнила. на свої роки стан збережений..має підігрів сидінь,чотири склопіднімачі, кондиціонер.Більш детальнішу інформацію по телефону...можливий обмін з моєю доплатою...
Авто до ДТП було в хорошому технічному стані, двигун і коробка працювали без нарікань, салон доглянутий. Потрапило у ДТП передньою частиною.. Продаж у поточному стані під відновлення або на запчастини. Готовий надати додаткові фото та інформацію по телефону. Є акт дефектації.
Надійний та комфортний універсал, просторий салон, великий багажник, 2.0 турбодизель, механічна коробка передач тому не велика витрата пального, хороша динаміка і тяга. Комфортна підвіска, недорогі деталі. Не була в ДТП. Були підкраси арок та порогів. ТО робив всі вчасно, в машині реставровані форсунки , дросельна, нове щеплення , ГРМ (все стосовно цієї машини записано в замітках с пробігом і датою заміни) З мінусів тріснуте лобове скло (одна довга понад торпедою але керуванню не заважає). Корпус потребує вкладень. Тому і існує торг.
Автомобіль 5років в одній сім?ї! По кузову корозії не має,виглядає не погано! Мотор масло не бере, коробка автомат працює коректно,без ривків їде плавно! Встановлено ГБО!є кондиціонер, та електро пакет!
Сів поїхав але треба трохи вкладень на заміну мастила із машиною комплект зимової резини на дисках. Додаткова інформація можу відповісти у вайбер та телеграм+**********
Вся інформація по тел.
Двигун працює чудово,не димить масло не бере,по ходовій не чого не стукає їде мякенько ,клімат заправлений працює
Авто на повному ходу по мотору, коробці та ходові питань немає Лише по кузові видно на фото Детальніше розповім по тел
Автомобіль у хорошому стані сів і поїхав всі деталь по номеру телефону **********
Машина в гарному стані. У рідній фарбі. Їздили мало, тому такий невеликий пробіг. Перекупам прохання не турбувати
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?