Авто в доброму стані, на ходу. Комплект літньої резини в подарунок.Деталі за телефоном. Торг біля капоту.
1.8 газ бенз , кондиціонер , шкіра , механіка , на повному ходу, торг на дорогу і каву , переоформлення, Вінниця обмін з Вашою доплатою від 1500уе
продам власне авто все працює,вся інформація за номер телефону
Авто в гарному стані, на ходу. Всі питання по телефону.
Автомобіль в нормальному стані,газ вписаний в т/п,сигналізація з дотяжками вікон,на 367тисяч зроблений кап ремонт двигуна (все нове)кондиціонер заправлений,нове зчеплення,радіатор печки,зроблена вся ходова,потребує покраски заднього бамперу, та має ржавчину задня права арка,в Ужгороді торг,можливий рівноцінний обмін
Авто в гарному стані,є звістко нюанси,ну і машина не нова! По головному(коробка не вибиває,зчеплення в нормі,мотор працює рівно,руль крутиться) Готовий розмовляти, і домовлятись! Дзвоніть пишіть
Продам свій улюблений гідроцикл Sea doo XP DI у стані, в якому їх уже майже немає 20 годин тому зеленіє паливний насос ориг водомет та інше все обслужено завжди за всім стежилося вчасно абсолютно все працює дарує дуже круті емоції дуже економний за рахунок DI і при цьому дуже злий 130 лс заливалося тільки ориг масло (для тих, хто розуміє) 2 ключі (навчальний і звичайний) сидушка BlackTip килими Hydro-Turf гідроцикл з документами з лафетом будете дуже задоволені гідроциклом будь-які перевірки та тести пишіть - телефонуйте
Продам ниву в хорошому робочому стані По машині було багато чого зробленого деталі по телефону
Авто на ходу не гниле їздить кожен день є кузову є сколи і царапини з документами порядок Повністю нова ходова Замінене масло Можливий обмін на авто з акпп
Продам авто,від власника, Дуже гарний стан,сів і поїхав, Ходова вся нова, Газ обслужений, Кондиціонер працює, Є підігріви сидінь, ЕлектроПакет, Ксенон, Без корозії (взагалі) Пороги,арки все живе максимально, Нова резина, Два ключа, салон просто супер, Газ вписаний,працює чітко Розхід газу на 100 км /30 грн, Дуже економне та надійне авто, Всі питання по телефону
Авто в гарному технічному та візуальному стані. Обслуговувалось вчасно якісними запчастинами. На даний час вкладень не потребує. Працює як на бензині так і на газу. Більше цікавить обмін на автомобіль на автоматичній коробці передач з моєю доплатою.
Авто пригнане з Німеччини.Збережений стан,хороша комплектація.У ДТП не було …Технічно все добре ,все працює ,кондиціонер морозить. Ходова ,все решту -без нарікань.Двигун масла не бере,масла,фільтра,рідини замінені. Є незначні недоліки по лакофарбовому покриттю царапини,сколи …Можливий незначний торг.Відтермінування,доставка у ваше місто…
Авто в доброму стані, їздить кожний день. В авто працює все. Кондиціонер холодить, пневмо не падає, люк відкривається. Всі деталі по телефону. Продаж тільки з переоформленням.
Продам власне надійне авто, кожен день на ходу, є нюанси по кузову (зображені на фото), салон в добре збереженому стані. Є зимова резина яка відїхала сезон фірми goodyear.Можливий торг. За додатковими питаннями звертайтесь по телефону.
Продаю власне авто у хорошому технічному стані, повністю справне та готове до експлуатації. Двигун працює рівно масла не бере. Коробка механічна - перемикає чітко, підвіска в нормі, салон чистий охайний не прокурений, нічого не гримить. Електрика працює без зауважень. Ніяких прихованих сюрпризів, VIN перевірено. Документи всі ок є недоліки по лакокрасочному покриттю, в цілому авто класне. Надійна модель що славиться економічністю та дешевим обслуговуванням. Авто не потребує вкладень - сів і поїхав, економна, витрати 6-7 л/100 км.
Продам повністю обслужений автомобіль, повне ТО проведено 2 тис. км тому назад (замінено ремінь ГРМ з комплектуючими, всі масла та фільтра). Років 4-5 тому було незначне ДТП. Авто вже на новій літній гумі, в комплекті йде також майже нова зимова гума “ GoodYear”.
Продам свій автомобіль Джили МК 2012 року 1.5 Газ/Бензин. Машина в одній сім'ї з 2018 р. Мотор та кпп працює добре, газ 4 покоління, авто на повному ходу, салон в гарному, доглянутому стані, ГУР, 4 скло підйомника, електро регулювання зеркал, кондиціонер, пічка дує дуже добре, новий акумулятор, страховка до серпня місяця. З документами повний порядок, тільки переоформлення. Більше питань за телефоном. Розумний і аргументований торг у капота. Велике прохання площадкам і автобізнесменам не телефонувати.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?