Продаю Audi A6 C5 універсал , під ремонт . Встановлено багато корисних опцій і якісний автозвук преміум-класу. Комплектація та доопрацювання: • Система камер 360° — повний огляд навколо авто, зручно для паркування • Преміальна музика для змагань • Фронтальна акустика: DB 165SQL • Тилова акустика: Pride Ruby Voice • Якісна шумоізоляція • Стильні великі диски • Рівний кузов, тонування, рейлінги Технічний стан: • Двигун головка під ремонт, коробка без нарікань • Підвіска зібрана, рульові кінцівики під заміну, Не працює гур потрібно замінити трубку • По електриці — повний порядок Лобове під заміну , бампер та крила під покрас • Салон охайний, доглянутий Авто потребує вкладень . Документи в порядку, авто на обліку. За ціну можемо домовитись. Торг присутній
Продам Мазда2.2003р.1,4бензин.пробіг-304т.кондиціонер,мультируль,4склопідйомника,парктронік-пер.,зад.лінзована оптика.на 300тис.зроблене велике т.о(тормозна сист.,ходова,підкапотний простір)днище,короба оброблені нова зимова гума,нова АКБ,на 304-замінено мастило і фільтра,нова літня гума,встановлено газ(4п)
Продам авто, у хорошому стані, сів і поїхав, стоїть газ євро 4, має реєстрацію. Підробниці по телефону.
продам Рено кенго всі питання по телефону ********** вайбер ватса
дет за тел допомоги в продажі не потребую.
Машина технічно справна, після кап.ремонту. Нове щеплення, сальники клапанів і коленвала замінені і т.д і т.п. Решта питань по телефону. Обмін на бус.Ціна на обмін дорожча.
Chevrolet Lacetti 2005 року випуску, об'єм двигуна 1.8 , пробіг 264 тис. км., коробка автомат, максимальна комплектація CDX, газове обладнання вписано в ТП. Автобізнесменам прохання не турбувати
Продам надійний автомобіль Chery Kimo (2008 рік випуску) Куплена в салоні в 2009 році. 1 власниця. Авто в рідній фарбі, є незначні косметичні недоліки (авто все-таки не нове). Салон в ідеальному стані, по технічній частині питань немає, працює кожна кнопка і лампочка, кондиціонер працює, противотуманні фари, 4 склопідйомника центральний замок і сигналізація (додатково встановлювали в сервіс-центрі) Бензин, двигун 1,3 Реальний пробіг 75 535 км. 3300$ Автомобіль знаходиться в м. Ізмаіл **********
Продається доглянутий автомобіль у відмінному стані! Автомобіль економний, ідеально підходить для міста Розхід пального 4-5л/100 км (залежить від стилю їзди) Останнє ТО проведено, зроблено все необхідне: - Замінено масло та всі фільтри - Нові ремені ГРМ, генератора та кондиціонера - Замінені подушки двигуна - Повністю перебрана та оновлена підвіска * Кондиціонер заправлений і працює ідеально *Авто на зимовій гумі з дисками + у комплекті літня гума з дисками * Авто не потребує жодних вкладень – сів і поїхав! За деталями телефонуйте.
Mazda mx-3. Встановлено двигун від Xedos 2.0 v6, версія KF2 на 178 коней. Чіповкою і зміною впуску, доведено до 200 коней. Двигун вписано в техпаспорт. Після заміни двигуна машина без проблем знімалась і ставилась на облік. Свап без "колгоспу". Цей двигун стає по штатних місцях. Перед заміною зроблено капіталку двигуна, а саме: заміна кілець, вкладишів, мск, поліровка голів, ремінь грм, маслонасос, насос гпр, ін. Після капіталки пробіг 500км. Зараз на обкатці. По кузову, зроблено повну реставрацію, а саме: всі місця ржавчини очищено до металу без перетворювача, погрунтовано, вся машина пофарбована акрил + лак, днище додатково оброблено. Ходова ок. Машина вийшла дуже швидка. 200 коней, для такої малої маси це багато. Зі світлофора, мало яка сучасна машина може догнати. Маневренна, керується як картинг. Дарує всі емоції спортивного авто, для тих хто розуміє і кому це подобається. Разом з двигуном і відновленням, обійшлась біля $8000. Віддаю по суті за пів ціни. Телефонуйте, розповім більше.
Продаю авто в хорошому стані мотор коробка працює добре по ходові нарікань немає в авто встановлено ГБО 4 більше деталі в за номером телефону
З жалем в серці і сльозами на очах шукаю хороші руки для своєї машинки. Дуже люблена і доглянута. - Стоїть новий (30тисяч) моторчик) решта машини пробігла 170 - Має 2 комплекти хорошої резини, на гарних дисках) - Повний бак в подарунок ( вистачить на місяць як мінімум) - Ідеальна для міста ( парковку знайти взагалі не проблема) - За 4 роки разом, ми на гори в Карпатах виїжджали, і в Києві були - все без проблем???? - Вона як Тардіс - синя і в середині більше чим зовні?? - Панорамний дах ) А чому продаю? - Бо хочу електро, і теж смарт, бо то любов))) - Була на сто, маю список розхідників, що потребують заміни (колодки, прокладки і тд) все написано і пораховано - тому буде знижка. Бо як поставлю нове, то точно не продам ))) - Також є питання, по бамперах пластикових ( бо я паркуюсь як мудак, вибачте) можу перед передачею поставити нові, чи скинути ціну на заміну моїх косяків, вже як захочете)
Авто кожного дня на ходу. З недоліками по фарбі нічого не робили, щоб було видно в якому стані метал. Більше інформації по телефону.
автомобіль в доброму технічному стані, всі деталі по телефону, торг.
Перший і єдиний власник.
Рено кенго 1.9простий дизель на ходу кожний день їде впевнено .Більш детальніше по телефонулександр
Присутні незначні подряпини також не закінчив ремонт після ДТП. розтанути крило і покрасити
Продам авто не срочно вопросы по телефону
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?