Доглянуте авто, в доброму стані, обслуговується тільки на спеціалізованих СТО. Все що є в авто – працює. Замінено всі масла, фільтра та проведені інші роботи для підтримання у гарному технічному стані. Недавно (413300 км) була заміна ременя ГРМ та помпи зі всіма розхідниками, оновлено мастило у двигуні (413500 км), та заправлен кондиціонер (є всі акти робіт з СТО). Все робилось для себе, з якісних матеріалів, так як продаж не планувався. На авто встановлені ксенонові лампи (50W) ближнього світла, є двостороння сигналізація SHERIFF + іммобілайзер. Додатково: комплект зимніх колес. Обмін не цікавить.
Хороший на свої роки стан, економний і не вибагливий. Стоїть газ 4го покоління. Затонований дорогою плівкою, весь обслужений. Влітку замінювався грм з помпою і антифризом, масло і всі фільтра. Стан видно по фото, деталі по телефону.
Продам власне авто, в непоганій комплектації, з надійним двигуном 2.0 HDI VF7LCRHRH74710515. Ремінь та цеп ГРМ поміняні приблизно 15 тисяч назад,. Тоді ж були перебрані гальма та ще багато чого. по ходовій нарікань немає, стійкий, сален блоки, в круг і т.д. Доречи гальма тут дуже гарно гальмують. Є два комплекти коліс R16 оригінальні знаходяться в Кропивницькому та R16 зима на авто. Масло та фільтра були замінені 4254 км та охолоджувальна рідина з теплообмінником 1200 км Непогано грає музика. стоять всі динаміки є bluetuz. Сажневий фільтр був видалений, так як тріснув, каталізатори залишили, та зробили прошивку. Ліва фара потіє. За додатковою інформацією по телефону авто знаходиться в Литві.
Продам Audi 80. Машина моя, не перекуп. Стан дуже достойний для її років. Продаю з причини купівлі другого авто. Про авто можу розповісти все, що робилося. Машина у мене була 6 років. Якщо цікаво, то все розповім по телефону, тому що писати дуже довго.
Машина для своих лет тьфу тьфу,много чего летом сделано ,есть не значительные нюансы по кузову,все вопросы по тел.
Продам своє авто. Перший власник в Україні. Ремені масла поміняні. Ходова зроблена. Новий компресор кондиціонера. Не бита не крашена. Є нюанси по кузову. Торг біля капоту.
Авто в хорошем состоянии, все работает, Технически полностью обслужена. Все расходники заменяли в срок. Если у вас какие-то вопросы звоните по вайберу +36702642319
Продам свій Honda CRF250R 2014 Інжектор Нова поршнева, сальники, підшипники, цеп, колінвал, свічка Інжектор обслужений Вилка обслужена (сальники, масла замінено), демпфер руля новий, підшипник руля новий Задній амортизатор обслужений (сальники, масла замінено) Підшипники передньої, задньої вісі нові Прогресія обслужена (підшипники нові) Резина Dunlop нова, камери, буксатори нові Зірка передня, задня та цеп сальникова нові DID Троси нові, ручка газу підшипникова нова Пластик оригінал
Авто на ходу, дзвоніть все розкажу!
Доглянуте Авто, в гарному стані, після кап. ремонту двигуна. Кузов після покраски(серпень 2025) на вигляд - як нове авто( без гнилі і іржі). Гарне світло - яке вражає!( в листопаді 2025 встановлено нові фари з лед оптикою). Нові свічки. Ходова перебрана. Вихлопна система поміняна. Газ 4 покоління. Заводиться з пів оберту. Працює рівно. Диски та резина 195/50/R15.
Продається робоче авто, для різних перевезень. Можливе використання в сільському господарстві, будівельній сфері, а також перевезенні різних вантажів для торгівельної діяльності. Вмісткий багажник. Сидіння легко складаються, чи знімаються. Великий простір ідеально підходить для перевезення речей, чи інструментів. Дуже економний двигун. Надійна підвіска чудово справляється з робочими навантаженням. Машина находу і готова до повсякденної роботи. Мастило і фільтри мінялися вчасно. Двигун працює рівно. Коробка передач переключається плавно. По кузову є незначні сліди використання, які не впливають на роботу. Можливий торг біля капоту. З усіх питань дзвоніть за телефоном.
Продам автомобіль Opel Vectra C, 2004 року випуску, двигун 2.2 бензин. Продаю , бо виявилось не дуже потрібним. Друге авто в родині. Шкіряний салон, літня гума 2024 року. Майже не експлуатувалась .
Авто в одних руках 20 років Кілька років тому зроблений антикор дна. Кузов в дуже гарному стані, іржі нема Двигун масло не бере Встановлено газ Обслуговується регулярно
Двигун з форд мондео мк3 tdci 2.0 , усе підходить, надійне та якісне, розхід по трасі 5, по місту до 7 л на 100км. Авто в хорошому стані на свій вік. Двигун працює рівно, коробка передач без нарікань. Комфортний та м’який в ходу автомобіль із гарною шумоізоляцією та приємним салоном. Економний дизельний двигун, витрата пального приємно радує. Документи в порядку.
Продам Mazda 3 2008 року в кузові MPS. Двигун 1,6 газ/бензин, газ вписаний у тех. Паспорт. Авто після обстрілу, необхідно перефарбувати праву сторону. • Ходова без сторонніх звуків • Коробка перемикає добре • Салон охайний • Гарні легкосплавні диски • Тонування вікон • Хороше світло, установлені лед фари • Авто регулярно обслуговувалось • Наявний клімат контроль, підігрів сидінь, мультируль, • Газ вписаний, працює без нарікань • В комплекті з авто також йдуть зимова резина та штампи. В середині автомобіль в гарному стані, в салоні не палили. Підійде як для щоденної їзди, так і для людини, яка шукає стильне та надійне авто. Документи в порядку, тільки повне переоформлення. Можливий торг.
Технічний стан: Двигун: Після капітального ремонту (січень – початок лютого), ще на обкатці. Генератор: Після ремонту, на гарантії. Кондиціонер: Встановлено новий радіатор (наразі не заправлений). ГБО: Італія, після капіталки двигуна ще не регулювали. Зараз їздить на бензині. Комплектація та комфорт: Шкіряний салон. Мультикермо та круїз-контроль. Підігрів передніх сидінь. Електрорегулювання дзеркал, 4 склопідйомники. Рідна магнітола BOSE, звук — ідеал. Алюмінієві диски, зимова гума. Загальний опис: Швидка та маневрена машина. Ідеально підійде для початківців. є косметичні сліди Графік дзвінків: Телефонуйте з вівторка по суботу, з 9:00 до 18:00.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?