машина своя ,2din кенвуд ,поменяны стойки ,пружины , цепи натяжители успокоители помпа , тнвд , катушка , лямбда зонд. жидкости . Мотор сухой ,пыльники сальники норм , фаркоп , . пригнана из германии .резина зимняя 8 мм
ГБО в техпаспорті, інвестицій не потребує, без підводних каменів, пробіг 129тис. 2 комплекти гуми на дисках, причіпне. Без кондиціонера та ГУР. Просте та надійне авто знаходиться в Словаччині з виїздом та переоформленням. Продаж у зв'язку з небажанням змінювати українські номери на європейські. Вайбер, телеграм.
Продаю надійний та доглянутий автомобіль! Авто друге, брав на зиму так як маю електричку. В експлуатації меньше року але коштів не жалів і замінив по техніці все що потрібно було і про запас щоб не робило голову в майбутньому. По кузову тверда ТРІЙКА. Акцент на зовнішній вигляд не ставив тому кому це важливо роботи трохи є. Нещодавно трохи попала під приліт видно на фото. В цілому автівка не ржава в рідній фарбі. Масло не їсть взагалі. Коробка теж в порядку. Замінив: Ходовку, реміні, масла фільтра, подушки двигуна, газове обладнання, стійки, грм( помпа), новий акум і багато дрібниць типу музики ковриків і тд ( розкажу покажу за потреби.) Пишіть, телефонуйте в вайбер! Всім вдалих покупок та продажів!
Продам своє авто, в доброму технічному стані, другий власник, виїхала з салону в 2010 році, рідний пробіг, 2din магнітола, гарна музика, лед лампи всюди, ева коврики, мотор без ніяких зауважень, коробка працює відмінно, кондиціонер працює як повинно, по кузову є моменти але не критично для такого авто та такого року, по всім питанням дзвоніть пишіть ********** номеру
Авто в гарному технічному стані, було переважно гаражне зберігання. Має нюанси на крилах і порогах, хвороба volkswagen. По всім питанням більш детально, по телефону
Машина на ходу, в хорошому стані,сів і їдиш, мотор новий, задні і передні стійкі поміняні,амортизатори теж, перешите кермо,лобове скло нове.+зимня різіна в подарунок
Продам машину Мазда 6 gg автомат працює добре двигун також єсть незначні подряпини. Встановлений газ 4. Вписаний в Тех.паспорт. Машина на ходу. Продається по Тех. паспорту. Торг у капота.
Продається авто на повному ходу ГРМ замінено мастило у двигуну замінено двигун працює рівно ходова збита салон збережений новий АКБ по кузову не гнила але має сліди експлуатації кому цікаво більш детально дзвоніть пишіть усім гарних покупок.Торг мінімальний.
Продаю автомобіль у доглянутому стані,їздила дівчина,без аварій.Чистий,охайний салон,регулярне ТО,вкладень не потребує.Ідеальний варіант для комфортного та безпечного водіння.
Матиз у відмінному стані, в красивому кольорі, в хорошій комплектації, з робочим кондиціонером та ГБО-4, на автоматичній коробці передач. Автомобіль експлуатувався бережно, технічно і візуально в ідеальному стані, двигун та АКПП працюють відмінно, кузов без корозії та ДТП, всі стекла рідні, хороша гума. Пробіг 86 тис. км. Відмінний варіант для міста, з невеликою витратою та гідним комфортом. Телефонуйте, можливий невеликий торг при зустрічі.
Вітаю, продається авто в задовільному стані. Технічно дуже хороший автомобіль з невеликим розходом. Був пригнаним в 2013 з-за кордону на пробігу 16000км, з того часу в одній сімї. Технічно без нарікань, сів поїхав. Візуально має вади по кузову. Задня вся підвіска, передні диски колодки та задні колодки були замінені на нові. Нове лобове замінене масло та фільтра, та багато іншого. Салон весь цілий та в гарному стані. Пробіг є оригінальний який перевіряється будь якими способами. За деталями звертайтесь. Можливий торг та обмін. Дякую
Продам мазда 6,мотор зроблений ходова в доброму стані.
Автомобіль на ходу, двигун та коробка працюють справно. Салон охайний, комфортний та просторий. По кузову є нюанси, тому авто потребує косметичної уваги. Також необхідний ремонт ходової частини. Документи в порядку, переоформлення без проблем. Ціна відповідає технічному стану автомобіля. Торг біля авто. За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном або в повідомлення. У комплекті титанові диски без резини.
Катафалк з документами. Авто в хорошому стані робити нічого не потрібно. Свіжа страховка, нова резина.
Новий АКБ, Новий комплект грм, зимова, літня гума з дисками, два ключі, нова дросельна заслонка, по кузову сліди викростиння, газ вписаний
Авто в нормальному стані! Двигун не димить,ходова не стукає..замінено ГРМ..
Продам авто в хорошому стані, видно сліди експлутації кузова, двигун в хорошому стані, грм замінено і тнвд замінено, кондиціонер працює. А решта по телефону, авто площадкам прохання не дзвонити не цікавить.
Продається мотоцикл. В гарному стані. Все працює без нарікань. Новий акумулятор.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?