Потребує вкладень. Ходова частина в гарному стані, авто вчасно обслуговувалось раз на 5 тис. км. Потребує ремонту турбіна, через що висвітлені на панелі повідомлення. Двигун мінявся в 2023 році, купувався б/у двигун з пробігом 150 тис. км. З того часу авто проїхало приблизно 10 тис. км. Авто пригнане з Польщі в 2022 році, я другий власник в Україні. Мобільний може бути поза зоною, пишіть або телефонуйте в Телеграм.
Авто в чудовому стані, на впевненому ходу, не гнила і не ржава (фарбований лише капот від сколів, присутні незначні царапинки, також є дефект на водійській двері потрібно замінити нижню петлю), на пробігу 170 000 замінено ГРМ, нові стойки та пружини, перебрані супорта, технічно авто без зауважень, хороша комплектація, кондиціонер клімат заправлений і працює, хороша гума. Авто пригнане в Україну в кінці 2022 року. Якщо є якісь питання телефонуйте все розповім. Невеликий торг на переоформлення або доручення.
Продам власний автомобіль. Авто в хорошому стані,є нюанси по кузову.Двигун працює відмінно,масло не бере,коробка також без питань.Ходова частина без нюансів По салону все працює,встановлені передні електро склопідйомник,салон в збереженому стані,підігрів заднього скла. З недавнього це нова помпа,нові катушки запалювання,нові тормозні колодки,новий антифриз.Комплект реальному покупцю комплект зимових коліс в подарунок. Торг присутній.
Продам Lanos в повній комплектації, з рідним пробігом! У шикарному стані, обслуговувався за регламентом, не битий, у заводській фарбі (2 косметичні підфарбування). У гарному кольорі, кузов без іржі, двигун, коробка, ходова в ідеалі. Салон як новий, кондиціонер, ел. склопідйомники, підсилювач керма, хороша акустика з монітором, центральний замок сигналізація, бортовий компьютер і тд, 2 ключі. Технічно обслужений, вкладень не вимагає, працює кожна кнопочка.
Mazda 6 2.0 Turbo Diesel, 2003 рік. Сірий седан у нормальному стані. Перший власник в Україні. 7 років в одних руках. Економний та надійний дизельний двигун, кондиціонер, круїз-контроль, електропакет, ABS, ESP, бортовий комп’ютер, підігрів та електрорегулювання дзеркал. Просторий салон і великий багажник. Є Торг біля авто.
Мотоцикл Honda cb250r перший власник по Україні був пригнаний з Японії в кінці березня, за 3.5 місяця накатав 2110 км, зараз пробіг 24 тисячі мотоцикл в дуже гарному стані, по мотору питань нема робота на всі сто, масло і фільтр мінялось 150км тому Характеристики: 27 лс 23нм, повністю світлодіодна фара мотоцикл на водяному охолоджені, має систему абс як на передніх так і задніх гальмах. Більше питань та відео дзвонити
Продам хороший автомобіль за свої гроші, дуже динамічний. Перешиті карти на алькантару. Встановлений карплей та камера заднього огляду +парктроніки. Встановлені лед фари, літні 16 легко плавні диски та 15 зимові оригінальні
авто 2007 р, реставрована турбіна, замінені тормоза в круг, перебрана топливна система, замінені свічі накалу, масло не бере, є нюанси по кузову, на фото видно, тріщина на лобовому склі, авто сів поїхав, заводиться з пів оберту, торг присутній.
Зловили))))пишіть на ВАЦАП, наберу сам. авто в Києві., ДАРНИЦЬКИЙ Р-Н.Переоформлення через ДІЮ. Авто на доброму ходу. є нюанси по кузову на фото видно.Мотор справний, масло не підбирає, заводиться чудово. зимовий запуск є відео. Росхід пального 6.9-7.5л по Києву як всі, трасса 140-160. Цеп міняний на 320тис.км Андроід магнітола з сімкартою та карплеєм. шини майже нові чо зима, що літо. WhatsApp.
мульти руль, кондиціонер, парктроніки, андроїд магнітола, сім мість, по ходовій нарікань нема, заводиться їде. замінено маховик щеплення, турбіна, кришка картерних газів, обслужена. машина з технічними нюансами тому і така ціна
продам Ланос, я другий власник їзжу 14 км на день (на роботу та з роботи) стоїть газ рік тому поварив пороги та дно ,нічого робити не треба ,абс гур все робить. газ поставив рік тому,до цього ніколи не було
Гольф 4 vr5 2.3
продам е30 в хорошому стані мотор м50б28 на январь 5.1 на ваг катушка мотор 2000км був повністю відкапіталени підвіска перебрана і зад і пере кузов був переварений
Продам Renault Symbol 2010 року випуску. Стоїть дизельний двигун К9К з рідним пробігом 158 тисяч км, по двигуну питань немає, була проведена реставрація рульової рейки на 120 тис заміна ГРМ, заміна масла у коробці, нові стійки, у підвіску вкладено приблизно 600$. Кондиціонер не заправлений(не користувались). По кузову є питання (на останньому фото видно), тому і така ціна. Стоїть двухстороння сигналізація, та дотяжки переднім вікон. Торг біла капоту. По доп. питанням телефонуйте, відповім.
продам свою машину, робив для себе, мотор після капіталу, ( проїхав 150 кс, ще не пройшов обкатки)турбіна, робилася весною , резина зима, купляв нову минулого року, акумулятор тоже новий, масла фільтра замінені, страховка свіжа. Можливе переоформлення є зв'язок з власником. По кузову є нюанси, але не критично . Більш детальна інформація за тел ********** Володимир
Кавасаки ZX9R 1996 р. В хорошому стані, фільтри масло поміняні, шини в хорошому стані, гальма 50 відсотків залишок, акумулятор новий. Заводиться як на холодну так і на гарячу з пів оберта. Зовні новий мот. Їде- ракета. Торг присутній, при огляді. Переоформлення. Помічників з продажу, прошу не турбувати.
Вітаю! Продам надійне та доглянуте авто у хорошому технічному стані. Машина сімейна, експлуатувалась бережно, всі роботи виконувались вчасно(Гаражне зберігання). Технічний стан: Двигун у гарному стані(Капітальний ремонт двигуна робився ~3 роки тому (без критичних поломок)). Пробіг рідний. Авто кожен десь на ходу, сів і поїхав. Загалом використовувалась для поїздки на роботу і інколи у місто по справах. По ходовій частині вчасно та по потребі виконувались всі необхідні роботи. Регулярна заміна масла та всіх розхідників. Кузов загалом у доброму стані. Є місце від удару камінця (видно на фото) В одному місці трохи «попухирило» фарбу. Пороги цілі, є незначні «рижики» з внутрішньої сторони при відкритті дверей. Потрібно з цим попрацювати. ГБО 4 покоління(вписаний в тех паспорт). 2 комплекти ризики, літо і зима . Деталі по телефону, торг біля авто. Знаходиться в с. Моринці
Лачетті 2 власника, не битий в рідній фарбі, наслідоком є косметичні нюанси які детально показані на фото. Двигун 1.8 LDA не димить, їде добре, заміна ременя через 26.000км. Кондиціонер працює. Встановлено відносно свіже ГБО на форсунках Barracuda, завдяки чому розхід приємний близько 12л по місту. Салон в гарному стані, ЄВА килимки, приємна музика. Потребує не термінових вкладень, а саме заміни клапаної кришки та задньої тормозної трубки. Будь яке переоформлення
Машина в доброму стані дзвоніть більше детальніше поясню по телефону або при зустрічі
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?