Продам власне авто, кожен день на ходу. Працює абсолютно все. Обслужена. При необхідності надам більше фото та відео…
Привіт, продається авто у хорошому стані. Авто не потребує вкладень, поміняв масла фільтра, грм проїхав лише 12тис, нова зимова гума, брав новий акумулятор на зиму. Машинка заводиться відмінно! Для реально покупця можливий торг) За більш детальною інформацією пишіть на вайбер або дзвоніть
Авто в доброму стані. Додатково по телефону.
Рік назад була заміна мотору з кіа ріо 2012 року. Пробіг мотора 120000 км. Мотор сам міняв підкинув вижимний сцепленія. Перебрав стартер генератор. В шківу кмпрессора кондеціонера замінив підшипник. Нові передні стойки амартизатори. Є передній бампер новий нема часу фарбувати. Старий мотор не викидував. Теж віддам. Причина продажу купив більше авто мазда 5.
Продам терміново авто в нормальному стані, щодня на ходу. Встановлено ГБО, шкіряний салон. Деталі по телефону. Можливий торг.
Продам авто, може бути обмін, присутній торг
Рено кенго 1.9 дизель передній привід масла фільтра та грм замінено 50 км тому ходова токож зроблена техній стан машини добрий сів поїхав по кузуву є незначні нюанси , хороша зимова гума У власності 9 років гаржне зберігання надійна та економна машина якщо цікавить звоніть
Машина на ходу, все мінялося вчасно. Детально розкажу по телефону **********
Продам власний автомобіль у гарному стані. Авто обслуговувалося вчасно та якісно. По кузову зауважень немає. Працює справно як на газу так і на бензині. Газ 4го покоління, вписаний. У ДТП авто не було.
Стан як на фото.
Продам авто в гарному технічному стані, працює кожна кнопка. По ходовій нічого не стукає, є корозія не значна , видно на фото. В авто встановлено двох стороння сигналізація з автозапуском та доводчиком всіх чотирьох вікон. Автомобіль знешумлений, моє гарну музику з сабвуфером. На автомобіль встановлена зимова гума R 15 на металевих дисках, та входить в комплект літня гума нова R 17, на титанових дисках(на фото). Всі хвилюючі питання по телефону, прохання перекупів не турбувати.
Автомобіль був куплений в офіційного автодилера, авто в одній родині, технічний стан дуже хороший, без акамулятора. Автомобіль продам не менше ніж за 3900. Перекупам не турбувати!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?