продам автомобіль всі питаня по телефону
чек світить, масло час від часу засвічується, тріснуте лобове, поріг трошки підшпакльований, машина після хімчистки, авто доглянуте, тоноване,ева килими.Перший власник в Україні.
Продам свой автомобиль. В хорошем состоянии. Есть нюансы по кузову.многл чего сделано. Пишите Вайбер телеграм
За детальною інформацією пишіть у вайбер
Авто в гарному стані. За докладнішою інформацією , звонити по телефону
Авео 2008 року 1.5 Газ/Бензин Машина на повному ходу за більш помінянв масло ремінь ГРМ машина працює як на газу так і на бензині є незначні сліди експлуатації вигляді сколів і царапин є торг невеликий на переоформлення детальною інформацією пишіть на вайбер
Продам авто. Авто у хорошому стані. Кузов не гнилий. Не ржавий. Мотор 1.8DGI 125к.с., у чудовому стані. Підвіска перебрана. Комплектація: клімат контроль, кондиціонер, передні електросклопідйомники, підігрів сидінь, ГУР.Встановлено вебаста.Вкладень не потребує. Торг, обмін.
Норм стан, Є незначні кузовні роботи (поріг не критично
Технічно справна.
Як на свої роки ще в нормальному стані Двигун після капіталки 8 т,км пройшов Газ вписаний Відам ще запчастини до нього Як що обмін то ключ на ключ Цікавлять 210,124 Mercedes В авто наданий момент розібраний салон,так як мають варитися домкраті прийоми в перше за 32 роки і заміна пічки радіатора(хто розуміється знає що це за процедура в 140-му кузові))
Електро підсилювач руля,кондиціонер.
Авто в чудовому стані все заміняв вчасно в комплект літня резина r14 з титановими дисками
Продається авто, не дорого. На ходу, встановлені титанові диски. Літня гума додається
В нормальному стані, косметика по бажанню нічого критичного просто сліди використання, машина не нова, деталі по телефону.
Авто повністю на ходу деталі по телефону
звоните лучше на Вайбер или Ватсап (плохая связь Киевстар)
продам 2110 1.6, машина в хорошем состоянии(не гнилая), по кузову есть небольшие дефекты, по двигателю все без нареканий ( масло не берет, не дымит ). ходовая на 4/5, коробка 5/5. в круг 20%, лоб 35%. машина была в одних руках еще с 2016 года - любили, ценили, берегли. звоните, пишите, на связи 24/7 перекупам машину не продам, хочу что бы она попала в хорошие руки!!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?